Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Száraz izomtömeget szeretnék...

Száraz izomtömeget szeretnék növelni. Durumtészta mint szénhidrátforrás mennyire felel meg?

Figyelt kérdés
Napközbeni szénhidrátbevitelemet (4 étkezés) durumtésztából tudom megoldani mivel kicsit nehézkes megennem az adott szénhidrát adagomat és ezzel kisebbnek tűnik egy-egy adag arról nem is beszélve hogy kisebb dobozban tudom elvinni magammal. Ezen kívül amit napi szinten eszem: csirkemell, zabphely, földimogyoró, soványtúró, fehérje kiegészítő, és szedek multivitamint is. Ezen kívül szoktam enni még tojást és teljes kiőrlésű kenyeret, viszont zöldségből kevesebbet mert nagyon megüli a hasam de minden héten beiktatom valahova. Ezek mellé a durumtészta mennyire jó szénhidrátforrás? jobb lenne a teljes kiőrlésű tészta vagy esetleg rizs?
2015. okt. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A teljes kiörlésü a durum ha nincs idöd jobb mint a semmi
2015. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emészted, akkor tökéletesen megfelel. Elméletileg b és ab vércsoportúaknak oké.
2015. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz, de zöldség mindenképp kellene.
2015. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!