Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék izomtömeget novelni...

Kingstonsoth kérdése:

Szeretnék izomtömeget novelni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap dolgozom fizikai munkát ezért nincs sok időm konditerembe járni s szeretnék tanácsokat kérni mivel tudnék otthon izomtömeget növelni a melkasomon és a hátamon leginkább? Milyen gyakorlatokat végezzek ?-van 2 drb 10 kg sulyzom tudom nem sok de jobb mint a semmi . Mit egyek ? -pldkat is kérnék . s napi körülbelül mennyit kéne igy otthon edzek hogy legyen is látszata ? :)
2015. júl. 26. 10:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Peresze tömegnövelő szerek nélkül :)
2015. júl. 26. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend, konditermi edzés, edzés után fehérje+gyors ch.
2015. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó a kézi súlyzó, de az a 10 kiló nagyon hamar kevés lesz, szóval tárcsákat minimum venned kell pluszba!
2015. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 - palilaci - ***** válasza:

" Peresze tömegnövelő szerek nélkül :)"



Haver hagyd a francba, ehhez ész is kell.

2015. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el először a Sárga Kapszulát, vagy csak az Alapismereteket. Google első találat az Alapismeretek. A Sárga Kapszula meg ingyenes könyv. A tömegnövelő szer alatt te szerintem szteroidra gondolsz, de hidd el, hogy ilyet nem árulnak a boltban. Olyan meg nincs, hogy főleg háton meg mellkason növelünk izmot, mert mindenen kell.

Ha végképp nem tudsz elmenni edzeni, akkor érdemes otthonra venni 100-120 kiló súlyt meg egy olimpiai rudat (20kg). Vegyél még egy fekvenyomó padot és egy állványt, amin tudsz guggolni és akkor már egész jól lehet edzeni. De a konditerem jobb.

2015. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

- palilaci - nevű felhasználó válasza:


" Peresze tömegnövelő szerek nélkül :)"


Haver hagyd a francba, ehhez ész is kell.


Már bocsi de ahogy az utánad következő komentelő felfogta hogy szteroidokra értettem s szerintem nem ismerjük egymást hogyte megmond kinek mennyi a felfogo képessége és hogy mire képes...

2015. júl. 26. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak kiakadt a srác, mert szinte mindenki egy lapon emlegeti a tömegnövelőt a doppinggal. Ez végül is nem a Te hibád, Kérdező, mivel ez általánosan elterjedt a köztudatban. Most már tudod, hogy a tömegnövelő, a fehérjepor, a vitamin meg a kreatin sem káros.
2015. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!