Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bill Starr 5X5 edzéstervről...

Bill Starr 5X5 edzéstervről mi a véleményetek, próbálta valaki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
F.szság röviden ennyi
2015. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Madcow 5x5-re gondolsz? Azzal van tapasztalatom. 2 éven keresztül végeztem hagyományos osztott testépítő edzést, 8-10 ismétlésekkel, izomcsoportonként 2-3 gyakorlattal. Az első fél évben nőttem, aztán másfél évig stagnáltam, nem nőtt a súlyom. Erőben is megálltam 100kg fekvenyomásnál és 140kg guggolásnál. Edzővel is edzettem, de semmi.


Aztán elolvastam a starting strength c. könyvet, próbálgattam egy kicsit ezeket az alacsony ismétléses edzéseket, aztán végül is az említett Madcow program alapján kezdtem edzeni. Ez volt fél éve. Jelenleg az említett maxok (100,140kg) kevésnek bizonyulnak szériasúlyként, és a kinézetemen is meglátszik.

2015. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyúrós.1996 leirnad az érvelésed? Kivancsi lennék rá.
2015. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez nem a madcow, de hasonlo.Első légyszives részleteznéd?

Madcow edzésbe érdemes belefogni ,ha nem vagyok még haladó szinten?

2015. okt. 10. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az előre megírt edzéseket, ami működik nekem semmi nem garantálja, hogy neked is fog, és ami működik neked, nem biztos, hogy nekem is fog...

Ha kezdő vagy ebben a témában, akkor jók arra, hogy megtanuld felépíteni a saját edzésedet, én arra esküszöm, hogy mindenki tapasztalja ki magának minden izomcsoportra a kedvenc 3-4 gyakorlatát, amiből adott edzésen kiválasztasz 1-2-t és azt tolod, teljes test edzésben...

Ezzel együtt nálam a HST vállt be

2015. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A madcow/bill star egy bizonyitottan mukodo program az emberek 99%-a erosebb lesz vele és izmosabb. Nem vagytok olyan egyediek mint gondoljátok.

A HST is egy jól mukodo program.

2015. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A powerbuilder - Wittman Zsolt könyve egy elég jó könyv, amiben végre személyre szabottan van edzésterv, fejlettségi, előrehaladási mérték szerint. Végre egy tudományos feltételezés szerint alkotott edzésterv gyűjtemény. Végre fel van fogva, hogy különböző edzésmúlttal rendelkező egyéneknek más-más edzéstervre van szükségük. Érdemes elolvasni. Benne van a Bill Starr, Madcow, stb...
2015. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A madcow/bill star egy bizonyitottan mukodo program az emberek 99%-a erosebb lesz vele és izmosabb. Nem vagytok olyan egyediek mint gondoljátok.


nem is teljesen így értettem, de rengetegen vagyunk, akik pl sok mell gyakorlatot egyszerűen nem csinálhatunk nagy súllyal, mert nem jó a vállunknak, sokan vannak, akiknek nem jó a felhúzás mert nem jó a gerincüknek ecetera ecetera... jobb, ha mindenki kitapasztalja magának, hogy neki mi a jó, mintha agyatlanul követünk valamit, amit más leírt..

2015. okt. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a sok ember csak siman nem tudja hogyan kell helyesen fekvenyomni es felhuzni.
2015. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, szívemből szóltál.
2015. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!