Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek mennyire jók szálkásításkor?

Ezek mennyire jók szálkásításkor?

Figyelt kérdés
Általában a kajámhoz paradicsomot, paprikát eszek(Csípőset) csípős nem tudom mennyire, jó diéta szempontjából. Egyszerűen fogom kis szeletekre vágom, és össze keverem a rizzsel, csirkemellel. Vagy uborka salátával eszem, amit cukor nélkül készítek. Étrendemben van egy szendvics uzsonnára, gépsonka vagy csirke párizsi tk kenyérrel. Néha eszem disznó húst is de inkább a jelemző a csirke. Halat csak rántva(diétásan) vagy halászlét szoktam enni.

2015. okt. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál azzal nincs gond.
2015. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nem ide tartozik,de atta vagyokkuvancsi hogy hogy van ekkora akarat erod es letertel a cukorrol?
2015. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En mar evek ota probalok leszokni pl a cukorrol de meg nem szoktam le rola,de enmivel nem szaljasitok hanem pl egeszseg szempontjabol akkor ugyes vagy higy van akarat erid,en lany letemre nehezen megy
2015. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van a csípősségben kalória? Na ugye? Semmi jelentősége diéta szempontjából. A zöldség jó, ha csíp, ha nem. Az a szendvics nem sokat ér, de egy szendó miatt nem dől össze a világ. Ezek a gépsonkák, csirke párizsik elég szemetek, azt azért tudd. Valószínűleg több benne a zsír, mint a fehérje. Amit pultból veszel, arról nem lehet tudni, hogy miből van. A csomagolton van összetétel, abból vannak jobb fajták, amik 90% feletti csirkemell tartalommal rendelkeznek, de azok nem is olcsók. Egyszerűbb sütni egy kis csirkemellet, és azt bedobni a kenyérbe.

A lényeg, hogy amíg csökken a súlyod, addig jó vagy. Ha megrekedsz, és még akarsz ledobni, akkor még van hova fejleszteni. Persze én is csak dumálok, egy csomó mindenről nem tudok lemondani, egyszerűen az utolsó kilók ledobására hónapok óta nem tudok elég akaraterőt összeszedni. :)

2015. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A csípős paprika állítólag zsírégető szóval tuti nem baj
2015. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!