Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni súlyzós gyakorlatokkal...

Otthoni súlyzós gyakorlatokkal lehet jól testet építeni vagy mindenképp menjek kondiba?

Figyelt kérdés

Itthon van egy 10 kilós több tárcsás súlyzóm. El szeretnék kezdeni edzeni rendszeresen, viszont konditerembe nem szívesen megyek. Jártam egy darabig, nem szerettem meg. És ráadásul a bérlet is drága. Sok olyan kézi súlyzóval végezhető gyakorlat van amivel el lehet érni eredményt? Nem az a célom hogy testépítő legyek csak valamit fel akarok szedni mert vékony vagyok eléggé. 185 cm, 70 kg.

19F



2015. szept. 28. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kézisúlyzo édeskevés,ha mindenképp otthon akarsz edzeni be kéne szerezni olyan felszerelést amivel tudod végezni az alap gyakorlatokat.en is otthon edzek tobbnyire ,csak lábazni járok kondiba,mert nincs erőkeretem.Valahova szerelj fel egy rudat huzodzkodásra,tolodzkodni tudsz 2 asztalos bak ,vagy szék segítségével is,egy fekvepadot mindenképpen be kéne szerezned vagy csinálni,és egy kétkezes rúd is kell.
2015. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell egy olimpiai rúd, 100 kiló súly, fekpad, guggoló állvány, toloncozó-húzódzkodó. Egykezesed már van, az így nem kell. Esetleg vehetsz mellé még egyet, hogy arányosan terhelj.
2015. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek amúgy vehetsz egy húzódzkodó rudat, 4000 Forint, ajtófélfára rakod fel. Betonból öntesz 2 egykezes súlyzót, ami 20 kiló, majd időközben hozzáerősödsz, meg vehetsz még egy tízkilós egykezest, hogy vállra is tudj dolgozni, mert a kiöntött 20-as súlyzók nagyok lesznek először. Ezt kombinálod fegyencedzéssel, és akkor nem is kell annyi minden, mint amit leírtam a kettes válaszban. Bár ha nőnek az igények, akkor nem árt majd egy olimpiai rúd, meg 50-60 kiló súly.
2015. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!