Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi videóban használt...

Az alábbi videóban használt hasizom gyakorlatokkal milyen eredményeket érhetek el?

Figyelt kérdés

fONOS, hogy minden este végezném,ugyanis akkor van időm.


mennyi idő szükséges az eredmény látahatóságához, és napi hányszor csináljam?


17/F


2015. szept. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mondjam, vagy rájössz magadtól is?
2015. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2015. szept. 22. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég ha egy héten háromszor végzed el a videón látott hasedzéseket. Ezekkel a hasizom gyakorlatokkal nagyon jó eredményeket akkor fogsz igazán elérni, ha megfelelő lesz a diétád.
2015. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haspadon szerintem jobb csinálni a dolgokat,mi is úgy szoktuk +15 kg még mehet rá a mellkasunkra és egész kis csecse hasat formáltam ki magamnak 1 hónap alatt. :) De igen,ha nem vagy szálkás nem fog annyira látszani a hasad.De ha duci is vagy akkor is szerintem kötelező gyakorlat heti szinten,hogy legalább formában legyen..Meg ugye ne kapj sérvet.
2015. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!