Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen egy igazi jó genetika?

Ilyen egy igazi jó genetika?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a srác a csapattársam (16) éves. Soha nem kondizott, nem figyel a kajálásra sem, szokott mekizni is, péksütit is kajálni, meg mindent, amit egy átlag ember.

Úszásról van szó 2-3 éve csinálja. Nem végzett kiegészítésként semmilyen súlyzós edzést, kizárólag úszott, heti 4-5 edzés.

Oké, hogy nincs rajta nagy izomtömeg, de azért úszástól így kinézni, ilyen szálkásnak lenni, fôleg ha szarsz a kajára...? Beszarás.

mennyi lehet a tzs-je?

Ez egy jó genetikának számít, sokat érhetne el súlyzós edzésekkel?

Nekem közel sem lett ilyen szálkás testem hasonló mennyiségû úszástól, mondjuk én azért csinálom, mert szimplán szeretem.



2015. szept. 23. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Okés. :) Nekem is a 80kg a cél.. :)
2015. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én se figyelek kajára, mégis hasonló

15/F

2015. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám jó genetikának heti 4-5 úszással.

Az úszás borzasztó sok kalóriát fogyaszt, főleg ha ezt heti 5 edzéssel csinálja.

így nem kell odafigyelnie nagyon a kajálásra se, hiszen amit megeszik az mind le is dolgozza.

Izom az van, de az se több mint egy átlagos embernek, csak rajta nincs semmi + kiló, így minden sokkal jobban látszik.

2015. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a genetikája jó, de semmi izom nincs rajta a vállon meg a hason kívül.
2015. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igen, mázlista ilyen génekkel! Ha tisztán enne és rendesen edzene, nagyon szép testet gyúrhatna :)
2016. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!