Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen egy igazi jó genetika?

Ilyen egy igazi jó genetika?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a srác a csapattársam (16) éves. Soha nem kondizott, nem figyel a kajálásra sem, szokott mekizni is, péksütit is kajálni, meg mindent, amit egy átlag ember.

Úszásról van szó 2-3 éve csinálja. Nem végzett kiegészítésként semmilyen súlyzós edzést, kizárólag úszott, heti 4-5 edzés.

Oké, hogy nincs rajta nagy izomtömeg, de azért úszástól így kinézni, ilyen szálkásnak lenni, fôleg ha szarsz a kajára...? Beszarás.

mennyi lehet a tzs-je?

Ez egy jó genetikának számít, sokat érhetne el súlyzós edzésekkel?

Nekem közel sem lett ilyen szálkás testem hasonló mennyiségû úszástól, mondjuk én azért csinálom, mert szimplán szeretem.



2015. szept. 23. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az a váll azért egész jó, erre még rátesz az, hogy elég szálkás fajta is. Valóban jó forma lehetne, mert ahogy látom nehezen zsírosodó, tehát szárazon pakolhatna fel tömeget. Amúgy sok ilyen srác van, aki nem végez testépítést, mégis kifejezetten szálkás, van rajta egy kis izom. Tehát jók az alapok. Nem az a kettes szekrény, de jó a definíció.
2015. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja,jó a genetikája. :) Edzőtársam is ilyen..nemérdekli a kaja,szálkás,meg van rajta tömeg,71kg,én vagyok most 74,de én figyelek a kajára,nekem most kezd látszani az egész alakom. :) [link] [link]
2015. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Utolsó az rossz link.. [link]
2015. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ez a fickó vékony azért szálkás

Majd ha lesz rajta izomtömeg akkor meglátjuk mennyire marad szálas akkor derül ki igazából a minőség

2015. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó a forma ott is. :) Én is 70 kg körül vagyok, de melletted eltörpülök.
2015. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mellettem? Küldesz esetleg képet? :)
2015. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem átlagos a genetikám :( elég széles hátam van az úszástól, de nem vagyok szálkás. 15% tzs :( mindig is irigyeltem az ilyen alkatokat!

Amikor nem sportoltam egy évig 22% körül volt a tzs-m.

Most kezdtem kiegészítôként konditermi súlyzós edzésbe.

2015. szept. 23. 20:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet az étkezésed nem volt annyira jó,nem?
2015. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az igaz. Azt ettem, amit itthon fôznek.
2015. szept. 23. 20:39
 10/15 anonim ***** válasza:
#Gabszar: Hát erre térjünk vissza, ha majd leszek olyan 80 kiló. :) Most nincs jó formám sajnos. :C
2015. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!