Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora az esélye hogy én is...

Mekkora az esélye hogy én is jó genetikával rendelkezem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mekkora lehet az esélye hogy jó genetikával rendelkezem? Apám anno edzet nem rendelkezett húú de komoly izomzattal. De ő étrend nélkül edzet. Apám testvére pedig súlyemelő volt, úgy nézet ki mint egy testépítő. Bátyám aki anyám volt, házasságából van ő nem edz de még is úgy nézz ki. Én könnyen szedek fel felesleget, de olyan könnyen le is adom magamról. Nem rég kezdtem bele a testépítésbe, étrendem is nem rég van csak. De én látom magamon a fejlődést, zsírosnak még zsíros vagyok de az izom is szépen alakul. Inkább mellnél és bicepsznél. Mellem eddig sem volt olyan rossz kevés zsír volt rajta. Bicepszemen viszont nagyon sok zsír volt. Most viszont edzés után szinte csak bőrt lehet, fogni rajta kezd szépen rajzolódni. Tricepsznél sem volt zsír viszont, még nagyon kicsi. Alkarom vékony de feszítve szépen látszik az izom.

2015. szept. 16. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
taps
2015. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:) Nem pózerkedésből írtam, csak információnak írtam le, hátha közre játszik abban, hogy én is jó genetikával rendelkezhetek-e mint a bátyám.
2015. szept. 16. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
|-----| Ekkora.
2015. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Majd ha edzettél már 1-2 évet, akkor tudod majd, hogy mi a helyzet.
2015. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy dobsz egy képet
2015. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kép kösz. Teljesen mindegy milyen a genetikád, senkit nem érdekel, testépítő versenyen se nézik meg csak azt hogy mit építettél, mennyi erőfeszítés van a munkád mögött.

Ha "rossz" a genetikád, akkor azért kell edzeni, hogy jobban nézz ki, ha jó akkor ez ugyanúgy érvényes.

2015. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!