Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rengeteget eszek, de 1 grammot...

Rengeteget eszek, de 1 grammot nem hizok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kaja: 375 g rizs 100 g zab 500 g csirke 250 g bab 250 g kukorica 50g mogyoró 4 evőkanál oliva olaj 3 1000mg-s omega 3, 4 tojás, 500 g brokkoli, 125 g túró meg egy 60g szénhidrátot tartalmazó zabszelet. ez a napi kajám, és 2 hónapja 1 kiló nem jött fel. se izom, se zsir, bármennyit eszek, 1 óra múlva már éhes vagyok. mit tegyek? egyek junk foodot? sokszor már öklendezem a kajától, nem tudok többet enni. ja és 73 kiló, 170 centi vagyok.

2015. szept. 23. 17:37
1 2 3
 21/24 silenthunterZ válasza:

Próbáld meg a kreatint.


Egyébként 2 óránál sűrűbben semmiképp sem egyél, mert leptin intoleranciához vezet.

2015. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
amióta ki irtam a kérdést állandoan ettem, meg is lettem 76, most két napig csak felét tudtam mert begyulladt az inyem, és megint 73 vagyok. nyilván nem izom lent le, de azt is tudom, hogy nem is jött.... csodás
2015. okt. 8. 18:30
 23/24 anonim válasza:
A másik ami közrejátszhat az elöttem szólók irtak mindent de van a stresz te rá stresszelsz erre hogy hány kg és ha ideges vagy nem fogsz hizni ha Ennyire akarsz . Persze megértelek meg minden amugy van munka a kinézetedben mert látszik csak azért a genetikai adottságokrol se feledkezzünk meg..
2016. ápr. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
azóta eltelt egy kis idő, azóta minden okés, reggel vagyok olyan 74-75 kiló, este pedig 75-76. erőm is jött. több komplex ch megy, mint a rizs vagy a durumtészta, és kicsit több a "szemét" kaja, amivel könnyen meg tudom dobni a kalóriámat. köszi a segitségeket!
2016. ápr. 12. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!