Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen nem korai elkezdeni...

15 évesen nem korai elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
Igazándiból nem érzem jól magam a testemben, magas vagyok és vékony 184 cm vagyok és 65 kiló. Nem szeretnék egy kétajtós szekrény lenni, meg ugye nem is nagyon lehetséges, de szeretnék olyan 15 kiló izmot felszedni. Neki kezdhetek ilyen idősen? Hogy kezdjek neki, mi alapján válasszak termet, első pár órára személyi edzőt, stb.?

2015. szept. 20. 21:04
 1/6 Kisboltos ***** válasza:

ha felraksz 15 kg izmot, akkor már akár versenyken is elindulhatsz.


bármikor el lehet kezdeni, de ilyen idősen, nem tudom van-e edzésmúltad, otthoni sajáttestsúlyos edzést ajánlanék. mellette olvass amennyit csak bírsz.

2015. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy el lehet kezdeni


Igy legalább nem leszel egy kis vékony/duci gyerek, majd 16-17 évesen :D

2015. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
el lehet kezdeni de ha nagyon megerőlteted magad mindig akkor meg állsz a növésben másrészt ha van rá anyagi keret tudom javasolni a személyi edzőt az nagyon sokat segít vagy saját test súlyos gyakorlatok
2015. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még ilyen idősen otthon edzegettem egy évet. Most mentem le a terembe, most vagyok 17. Van aki annyi idősen kezdni, mint te, ha óvatosan csinálod nem hiszem, hogy bajod lenne. Bár nem lehet megmondani látatlanban, hogy ki mennyire fejlett testileg. Ha úgy érzed, akkor eddz inkább otthon saját súllyal meg 1-2 egykezes súllyal, kövess egy étrendet, így el is dől, hogy van-e kitartásod.
2015. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden kezdőnek ajánlom mint neked is, hogy a súlyzós edzésedet szabadgyakorlatokkal kezdjed el. Csupán a saját testedre és kettő stabil székre, és húzódzkodóra van szükséged, hogy otthon el tud végezni a szabadgyakorlatokat. A szabadgyakorlatok erősítő hatással vannak az izmokra és a belső szervekre. Serkentik a vérkeringést anélkül, hogy túlságosan megterhelnék a szervezeted, és nagyon egészségesek. Páratlan módon formálják a testedet. A szabadgyakorlatok elősegítik az izomzat növekedését és definícióját, és olyan tested lehet, mint egy görög szoboré. A szabadgyakorlatok nagyon alkalmasak a testépítőedzés folyamatának az elkezdésére. Először érezheted azt, hogy az izmaid alaposan bedurrannak - például ha fekvőtámaszt csinálsz, egyszerre csak azt érzed látod, hogy vér áramlik a mellizmodban. Ez a nagyszerű érzés nagyon hasznos a súlyzós-edzés gyakorlatok előkészítésére. A szabadgyakorlatokat 2-6 hónapig érdemes végezned. Ez alatt az idő alatt az étkezéseidet is majd beállíthatod.
2015. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ROR0600 válasza:
Ne csak edző teremben gondolkozz én már több mint 8honapja edzek ugyanúgy 15eves vagyok és én street workouton nyomtam végig a nyolc hónapot és láss csodát az osztály top 3 legerosebb fiúja közé kerültem tény meg nem vagykk annyira izmos hogy nagyon latszon de azért már kezd szóval amikor edzesrol beszélnek az emberek akkor sokszor kifeljtik a street workout lehetőséget pedig az is jo
2023. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!