Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges otthoni edzéssel...

Lehetséges otthoni edzéssel (most) 182 cm 65 kg vékony testalkatú srácnak "kigyúrnia magát? Többi Lent!

Figyelt kérdés
Kb 2 és fél hónapja edzek itthon, régebben már jártam edzeni de akkor kondi terembe, de azt abba hagytam 4 hónap után mert elmentem thai boxolni. Most nyár közepén újra elkezdtem két 1 kezes súlyzóval és egy 1,25 ös rúddal. Látom magamon a fejlődés, de most újra elkezdenék tömegnövelő turmixot inni ( mass 20, régebben jobban bevált mint a jumbo) mivel nincs lehetőségem 3 óránként enni rendes ételt és azért edzek otthon mert időm sincs lejárni. Persze egyszerűbb lenne kondiban a gépeken, de úgy érzem itthon is egész jól tudok edzeni, csak még kéne vennem 1-2 cuccot pl húzódzkodót, hogy hátra is tudjak edzeni. Nem az a célom, hogy 1 hónap múlva már ki legyek "pattintva :D" hiszen bőven ráérek, de azért 1 év múlva már hasonló testalkatom legyen itthoni edzéssel mint amilyen 1 kondi teremben lehetne. Heti 4x 5x edzek min 1 órát max másfél.

2015. szept. 13. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Ezeket végzem otthon:

Bicepsz: álva kétkezes rúddal, koncentrált bicepsz gyakorlat, bicepsz álva váltott karral, kalapács bicepsz gyakorlat, síkló bicepszezés, ülve 1 kezes súlyzókkal.

Tricepsz: tricepsz nyújtás fekve, szűk nyomás, tricepsz nyújtás fej fölött 1 kezes..., szűk fekvő, lórúgás, 1 kezes tricepsznyújtás fekve, tricepsz nyújtás álva.

Mell: Tárogatás,fekve nyomás,áthúzás 1 kezes súlyzóval, fekvő,

Váll: vállból nyomás, oldalra emelés, mellről nyomás ülve, előre emelés, arnold nyomás, állig húzás, előre emelés 2 kezes.., váll vonogatás,

2015. szept. 13. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:

csak a kommentedet olvastam, abból:

sok a bicepsz, tricepsz, váll

nincs comb, nincs vádli, nincs hát, nincs has, mellhez sztem kevés súly lesz otthon

2015. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés a súly otthon. Thai box terembe nincsenek eszközök? Csak mert amikor én jártam, akkor voltak ott súlyok, húzódzkodó meg 1-2 egyszerűbb dolog. Otthon kevés lesz a súly, plusz egy idő után akarsz majd fekvenyomni, rendesen guggolni, stb. Ezt otthon nem lehet. Kivéve ha van egy üres szobád meg 200e Forintod és berendezel egy kis termet. Fekvőtámasszal, húzódzkodással pár súllyal el lehet lenni egy darabig, de például lábra nem fogsz tudni nagy tömeget építeni. Lehet egy lábon guggolni meg ilyenek, én is ilyesmi révképekben éltem még a tavasszal, de aztán most a nyáron kipróbáltam az egylábas guggolást és ment. Nem is olyan nehéz. Ami nehéz benne, az a tartás, meg hogy hajlékony legyél. De ez meg nem hoz erőt vagy izmot. Hidd el egy teremben van minden. Terem előtt viszont nem árthat egy kis erőszintet szerezni. Bár én most odamentem, aztán hiába nyomtam 50 fekvőtámaszokat, most 20 kilóval nyomtam döntött padon. Bár tolódzkodni meg jól bírtam, egyből ment 4x7. Egy húzódzkodót viszont érdemes lehet otthonra venni. Az nekem is van 3x10-et szoktam tolni válltól szélesebb fogásban, van is eredménye.
2015. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne kevés a súly? bármikor tudok venni
2015. szept. 13. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad. De akkor vegyél guggoló állvány is meg fekvenyomópadot.
2015. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!