Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Fegyencedzés esztétikailag...

A Fegyencedzés esztétikailag is alakít?

Figyelt kérdés
Mint a kérdés is mutatja, engem nem érdekel a vita a konditermes gyúrás és a fegyencedzés általi testsúllyal végzett edzés között...eldöntöttem hogy a Fegyencedzés mellett kötelezem el magam. Most kezdtem el de nagyon sok jót olvastam róla. Mivel tudom hogy a funkcionális erőt növeli, így az esztétika az egy másik kérdés. Nekem is egy másodlagos dologként szerepel és az sem zavar hogyha esztétikailag sokat nem tesz hozzám, csak szeretném tudni hogy valamilyen szinten azért látható izomzatot is kialakít-e ez az edzés :). A kövérebb embereken mindenképp alakít, de mivel én elhízva nem vagyok egyáltalán így nem tudom esztétikailag is várhatok-e fejlődést ettől. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 29. 18:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs felfújt izom. A focista se profitál a labdakergetésből, a biciklis se teker olyan gyorsan szezonon kívül, aminek ugyanúgy a doppingszerhiány az oka.
2015. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!