Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Fegyencedzés esztétikailag...

A Fegyencedzés esztétikailag is alakít?

Figyelt kérdés
Mint a kérdés is mutatja, engem nem érdekel a vita a konditermes gyúrás és a fegyencedzés általi testsúllyal végzett edzés között...eldöntöttem hogy a Fegyencedzés mellett kötelezem el magam. Most kezdtem el de nagyon sok jót olvastam róla. Mivel tudom hogy a funkcionális erőt növeli, így az esztétika az egy másik kérdés. Nekem is egy másodlagos dologként szerepel és az sem zavar hogyha esztétikailag sokat nem tesz hozzám, csak szeretném tudni hogy valamilyen szinten azért látható izomzatot is kialakít-e ez az edzés :). A kövérebb embereken mindenképp alakít, de mivel én elhízva nem vagyok egyáltalán így nem tudom esztétikailag is várhatok-e fejlődést ettől. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 29. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen erő van még, ha van funkcionális?
2015. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Felfújt, felpumpált izomzat :) igazad van, az erő megfogalmazás nem volt pontos...fogalmazzunk úgy hogy működő izomzat :)
2015. aug. 29. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Alakít, de kell mellé bicepsz meg tricepsz edzés is ha jól akarsz kinézni.
2015. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Fogyatékos fegyences, hogy lehet felfújni egy izmot, hogy nem működhet egy izom?
2015. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek: szteroid, kox és egyéb hülyeség segítségével :) tehát amiket szednek oly sokan
2015. aug. 30. 00:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Előtte kommentelőnek köszönöm :)
2015. aug. 30. 00:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy múködik az az izom is, és ha hiszed, ha nem az se felpumpálja, hanem egy nagyon hasonló (, de nem teljesen megegyező, az épitési folyamatok gyorsasága miatt kicsit má "állagú") izmot "épít", bár mint tudjuk a kox nem épít izmot, csak gyorsítja a regenerációt, emeli a fehérjeszintézist.
2015. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés kevés lesz, persze kezdetnek jó, ha eddig semmit nem sportoltál. Ha mindenáron a saját testsúlyos edzéstől akarsz formába jönni, inkább ezeket nézegesd:

https://www.youtube.com/results?search_query=hunbars+edz%C3%..


vagy regisztrálj a madbarz.com-ra ott is vannak jó edzéstervek.


Egyébként semmilyen edzéstől ne várj túl sokat, ha nincs rendben a táplálkozásod!

2015. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a hasznos válaszokat :) a táplálkozást illetően amit tudok megpróbálok megtenni a fehérjedús táplálkozásért, sajnos nagyrészt a kollégiumi koszttal kell beérnem pénzügyi okok miatt :/
2015. aug. 30. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:

A felfújt izomról annyit, hogy amit te felfújtnak látsz, olyan neked sose lesz. Ahhoz már kell egy patika. De attól, hogy Jóska csinál 4*8 fekvenyomást és társait, attól nem lesz felfújt, azaz túl méretes.

Esztétikailag is meglátszik egyébként a saját súlyos edzés, de nem annyira, mintha súlyokat használnál.

A túl nagy izomtömegnek szerintem sincs sok értelme. Egy agyongyúrt koksszal telenyomott ember a testépítő színpadon állja meg a helyét, eleve az a célja, hogy a fizikumát fitogtassa a zsűri előtt. A mindennapi életben nem sok hasznát fogja venni. Habár a színpadi állapot addig tart gyakorlatilag ameddig kint áll. Egyáltalán nem így néznek ki a hétköznapokban.

Ha meg edzel, akkor egyértelmű, hogy valamivel sportosabban fogsz kinézni, attól aki nem csinál semmit. Egyébként teljesen jó az elgondolás, a kinézetnek csak egy pozitív hozadéknak kellene lennie az erő és az egészség mellett. A szépség amúgy is egy múló fájdalom.

2015. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!