Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Irnatok nekem edzesterveket?

Irnatok nekem edzesterveket?

Figyelt kérdés

15 eves leszek most osszel.Nem mondanam, hogy duci vagyok, de szeretnek kicsit erositeni. Meg ebben az evben szeretnek latni valami valtozast.

Segitenetek nekem azzal, hogy irtok edzestervet? (Ha lehet valogatni akkor valaki olyan, aki maga is sportol valamit...vagy tudja mirol van szo)



2015. aug. 26. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját súlyos, vagy kondi termi?
2015. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha lehet, akkor inkabb itthon. Voltam mar parszor konditeremben es mindig finomkodtak, hogy meg pici vagyok hozza...-_-
2015. aug. 27. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Google -> fegyencedzés pdf
2015. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De amúgy az étrendeden is rengeteg múlik.
2015. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Akkor rossz konditermet fogtál ki :D Hol laksz, írd meg priviben, hátha találok neked egy jót :D Nekem írtak edzéstervet, (amit elvesztettem, de szerencsére tudom fejből xD), segítőkészek, nem szólnak bele a dolgaimba. 15f
2015. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és felőlem lepontozhatsz, de helyesírni meg kéne tanulni... Ha telóról írtad, akkor ezt a kommentet meg se írtam persze.
2015. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!