Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 90-100%al dolgozok elő...

Ha 90-100%al dolgozok elő fordul hogy "csillagokat látok" gyakorlat után. Ezt mi okozza?

Figyelt kérdés
ha nagy súlyos alapgyakorlatoakt csinálok, pl ma felhúzás, 1 ismétlés, max súly, néha elő fordul hogy szines pici pöttyöket látok mindenhol, mintha muslicák lennének, igy kavarogni. gondolom a megeröltetés miatt, de konkrétabban mi okozza?

2015. aug. 26. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bár a stílus és a százalék árulkodik pár dologról. :D
2015. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem piramisban 1 ismetles max felhuzas az a tokeletes recept a leseruleshez.
2015. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
srácok ne itt flamelejtek légyszi, inkább segitsetek ,hogy hogy lenne érdemes...
2015. aug. 26. 20:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ma felhúzásnál, bár nekem a 3. ismétlés után, én annak tudom be (lehet rossz gondolat), hogy nem jut elég vér az agyba. Ilyenkor szédelgek is egy kicsit. Amugy meg miért ne lehetne maxot húzni? Én is néztem már, mert érdekel. Kiváncsiak az emberek minden téren!
2015. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az más amikor megnézed és más amikor minden edzésen húzol. Használd már az eszed. Ne menj 4 ismétlés alá, és húzz jó technikával. Tényleg jóval, ami a testedhez illik. Youtubeon van egy rakás jó videó.


Eleve nem jó ilyen nagy intenzitással dolgoznisem erőnövelés sem testépítés szempontjából huzamosabb ideig.

2015. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!