Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet e casein allergiának...

Lehet e casein allergiának vagy hirtelen bevitt túl sok fehérjének a tünete az alábbi?

Figyelt kérdés

durva hányás és hasmenés, immáron zöldet hányok, tehát epét, csak kicsit hígult vízzel, a víz is visszamászik ha egyszerre sokat iszok belőle


a széklet szinte teljes egészébn híg


caseinre korábban nem voltam allergiás, igaz néha savas kicsit hígabb székletet képződött másnap reggelre


a túl sok fehérje: családom szerint az lehet a baj, h az elmúlt héten gyerekeket táboroztattam és ott kevesebb húst és tejterméket gofyasztottam mint amúgy, és most hirtelen sok volt visszaállni (vittem amúgy fél kiló four star protein-t ennek a kiesésnek a pótlására, napi 3-4 adag fogyasztása mellett el is fogyott kb 6 nap alatt


2015. aug. 25. 10:13
 1/3 Kisboltos ***** válasza:
Elméletben lehet oka a túl sok folyékony turmix, de akkor nem hánynál folyamatosan. Én mindenképp elmennék egy orvoshoz. Lehet ott szedtél össze valami jó kis fertőzést, ami igen valós lehet egy gyermektáborban.
2015. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy gyerek táboroztatás közben összeszettél valami fertőzést, vagy egy jó kis ételmérgezést.
2015. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet, igaz eddig még nem jelezetek vissza a szülők sem a többi nevelő hogy ilyesmi történt volna
2015. aug. 25. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!