Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen íze van a CFM (Cross-Fl...

Petkó József kérdése:

Milyen íze van a CFM (Cross-Flow Microfiltration / kereszt-mikroszűréses) tejsavó fehérjének?

Figyelt kérdés
Az ultraszűrt, porlasztva szárított tejsavó ízét ismerem. A hidrolizátumokról pedig hallottam, hogy borzalmas ízük van. Ha valaki kóstolt már CFM (Cross-Flow Microfiltration / kereszt-mikroszűréses), akkor kíváncsi lennék a véleményére.

#fehérje #tejsavó #protein #CFM #(Cross-Flow Microfiltration / kereszt-mikroszűréses)
2015. márc. 21. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hol lehet kapni ízesítetlen CFM tejsavó fehérjét?
2015. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 4fitness-nél van ízesítetlen és ráadásul jó árban is. [link]
2015. márc. 21. 12:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár én még nem kóstoltam ezt a márkát, forgalmazza egy cég Magyarországon is...Pont a belinkelt terméket nem...Azért kíváncsi lennék milyen minőség. A honlapjukat nézve korrekt cégnek tűnik. Közvetlen gyártói kapcsolat és egyszerű csomagolás, ezért tudják ilyen jó áron adni.
2015. márc. 21. 12:07
 4/5 tap bela ***** válasza:

Hol lehet kapni?!?!?!

Több helyen.

például 15.500Ft/4kg NutriWhey


hogy milyen az íze, a vízzel iszod, olyan mint egy vizezet tej. Természetesen más folyadékkal is keverheted.

2015. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ismerem azt a Nutri Whey-t, de nem derül ki pontosan a certifikációból, hogy milyen szűréssel készítették: [link]


4 féle szűréssel is lehet tejsavót előállítani: [link]


Miért is fontos, hogy CFM, hát ezért: [link]

2015. márc. 22. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!