Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavó fehérje mellé?

Tejsavó fehérje mellé?

Figyelt kérdés
Minden másnap kondizom, 3féle edzésre bontva az izomcsoportokat. Kondi után meg szoktam inni egy tiszta tejsavófehérje turmixot, ehez szeretnék még inni vagy éjszakára kazeint vagy másnap reggelre kevert fehérjét. Melyiket ajánljátok kiegészítésként?

2015. márc. 10. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Este egyél túrót
2015. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kazeint ne vegyél, hacsak nem vagy el eresztve pénzügyileg. De inkább szilárd kajára költs! Este mehet túró, vagy használhatod a tejsavót is. Elvileg hőkezeléstől megváltozik az aminosavszerkezete, ami miatt lassabban szívódik fel. Csinálhatsz proteinpudingot zselatinnal stb... ezek lassítják elvileg a felszívódást. Reggel meg mehet simán a tejsavófehérje zabpehellyel, jobb, mintha kevert fehérjét használnál. Szerintem a kevert fehérjének igazából nap közben lenne értelme, de akkor is olyat érdemes használni, amiben csak állati eredetű van, nem szója.
2015. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Este turo, reggel zabpehely+feherje.
2015. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!