Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék izmos?

Hogyan lehetnék izmos?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és hát elég gizda vagyok.. eddig nem igazán sportoltam és leginkább otthon ülős fajta vagyok, de ezen szeretnék változtatni és megizmosodni. Tudnátok nekem ebben segíteni? étrend, gyakorlatok, stb.. A végtagjaim nagyon ropik, és én is nagyon vékony vagyok. Ha jön egy erősebb szél már csaknem felkap és elvisz... Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. aug. 23. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

persze tudunk segíteni ezt elolvasod és pont.

[link]

2015. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazábol zsir kell neked, én is ilyen vagyok és én tömegnövelővel és edzéssel próbálok nőni! Az a fontos hogy a napi szénhidrát többlet meglegyen mert ettől nősz! Ki tudod számolni hogy mennyi kell, szénhidrát: 3g/kg Fehérje: 2g/kg ha úgy eszel hogy több legyen a kelleténél akkor simán jó lesz! De ez a mi esetünkben rengeteg hus és kaja! Én ezért döntöttem a tömegnövelö mellett, és mellette rendesem edzek!
2015. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2015. aug. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!