Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem érzek izomlázat...

Miért nem érzek izomlázat edzés után?

Figyelt kérdés

Otthon csinálok gyakorlatokat egy pár napja vádlira meg combra elég intenzíven (mármint szinte háromszor annyit végzek bizonyos gyakorlatokból, mint amit az oldalon olvastam, mert párat kihagyok a térdem miatt) de alig érzek valami kis fájdalmat rögtön utána; később pedig abszolút semmi izomlázat.

Előtte nem sportoltam semmit, és egy hete sincs hogy ezeknek nekikezdtem. Mi lehet a baj?



2015. aug. 19. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy az izomláz nem feltétlen jó?
2015. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, de így az az érzésem, hogy amit csinálom az semmit sem ér...
2015. aug. 19. 22:26
 3/11 A kérdező kommentje:
*csinálok
2015. aug. 19. 22:26
 4/11 *Glissade* ***** válasza:

Nekem is szokott olyan érzésem lenni (bizonyos edzéseknél), hogy csinálom, de semmit sem ér.

Aztán általában igazam szokott lenni...

2015. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 *Glissade* ***** válasza:
Nem az izomlázan van itt a hangsúly, hanem azon, hogy szerinted ér-e valamit, vagy sem.
2015. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod, ha kiakarod készíteni az izmokat akkor szarrá kell őket dolgoztatni. Én annak örülök ha utána nincs izomlázam, sőt ha nem is fáradok el nagyon. Ezért Low Volume-al edzek. Nekem az erő fontosabb, és fontos hogy mikor kijövök a teremből is erősebb legyek mint mikor bementem. Persze néha engem is elkap a hév és utána a kezem nem tudom felemelni kb, de ezt próbálom kerülni.
2015. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Annak én is örülök, hogy nincs izomlázam -szóval nem konkrétan az izomláz érzése hiányzik- csak furcsa, mert mivel előtte nem sportoltam semmit, és úgy különösebben nem is voltak nagyon megerőltetve az izmaim.

Én úgy gondoltam hogy normál esetben ilyenkor fájdalmaim kéne legyenek, és ezért jutottam arra, hogy lehet, valamit rosszul csinálok.

2015. aug. 20. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kizárt hogy nem erőlteteted meg magad. Mennyi súllyal csinálod, mennyi ismétlés számig?
2015. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, súllyal csinálom, mert itthon edzek.

Egyébként sarokemelést csinálok: 3x150 nyitott lábbal

3x150 zárt lábbal

3x150 "normál" lábbal

Meg még néhányat combra.

2015. aug. 20. 22:24
 10/11 *Glissade* ***** válasza:
Nem kizárt, hogy nem erőlteted meg magadat. :)
2015. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!