Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitol lehet ennyire eros...

Mitol lehet ennyire eros szagom edzes kozben/utan?

Figyelt kérdés
Mindenkinek van egy test szaga alap hangon. Valakinek erosebb, valakinek gyengebb. De egy biztos alaphangon az egyen nem erzi sajat magat (masok persze igen) erre figyelek is gyakori honaj mosassal, dezodorral... De mikor elkezdek edzeni, mar a bemelegitesnel olyan eros szag tor fol, hogy magam is erzem es nagyon kellemetlen! Okok, megoldasok? A furodjel le kategoriaju hozzaszolasokkal pls kimeljetek!

2015. aug. 15. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég, ha megmosod a hónaljadat napi többször a fürdésen kívül, valami olyan tusfürdővel ami valamilyen védelmet is nyújt izzadság szag ellen is.
2015. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress egy jó dezodort, nekem is volt ilyen problémám, aztán kipróbáltam 25-30 dezodort, mire rátaláltam a nekem megfelelőre.
2015. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én például oldspice whitewatert szoktam alkalmazni. Elvileg 7 óráig tart, de egy edzés erejéig mindenképpen.
2015. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi az infokat! Bar a gond akkor szokott kezdodni, mikor az elso karkorzeseken tul vagyok es a honaj ugye dorzsolodik. Azert zavar ennyire, mert a teremben van eleg sok csinos lany, es gyakori, hogy parra alakulnak az emberek itt. Es felo, hogy ez az eros szag elrettenti az ismerkedni akaro holgyeket, akik egyebkent jonnek es dicsernek, mert nagy sulyokkal dolgozom ( eddig otthon edzettem) de csak mersekelten, mert a fentebb emlitett okok miatt felek, hogy elkerulnek.
2015. aug. 15. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzád oda jönnek a csajok megdicsérni edzés közben?
2015. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ruhádat mosd ki 90 fokos ecetes vízben. Mert ha nincs rendesen kimosva sokáig akkor 40-50 fok nem elég hogy elpusztuljanak a baktériumok.
2015. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 igen ez mint irtam eleg jo terem. Jo kozosseg, kozos programok, kirandulasok, a kemia is eleg gyakori :D ezert zavar az eros szagom! #6 kosszi a tippet a ruhara rakjam az ecetet ( gondolom ezt a sima szart nem az almaecetet kell hasznalni) vagy be a tartalyba
2015. aug. 15. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és jó nagy hőfokon néha kimosni, mert berohad egy idő után és a sima mosás nem öli meg a baktériumokat.
2015. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!