Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha napi 90 hasizom es 20...

Ha napi 90 hasizom es 20 fekvotamaszt vegzek akkor ez meg fog rajtam latszodni? Kozben focizok is miden heten legalab 2 szer . Eddig egy evig csak jokurtot etem este. Es ha enek ket piritost sajtal akor baj lesz?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Napi 90 hasizom és 20 fekvőtámasz nudli.
2015. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

neked

neki lehet még ez is kínszenvedés...

kezdetnek elég lesz de majd emeld a nehézséget/darabszámot kősőb inkább a nehézséget.

2015. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+b
2015. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért egy focistáról feltételezek olyan fizikumot, hogy ne jelentsen különösebb kihívást ennyi...
2015. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt se írtad mi a célod... Ez semmi. Ne naponta eddz, kell a regenerálódás. Kezdd el a Fegyencedzést. És olvass utána a dolgoknak.
2015. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja az úgy más ha tényleg focizol is ez édes kevés...
2015. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sw-zek, kezdő vagyok, de ez semmi. Progresszió kell ide, mert lehet még az elején fejlődnél is egy minimálisat, de később semmit.
2015. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Frantisek Janecek válasza:

A szociba katonasagnál 20 fekvő volt a büntetés. Valaki még ezt se tudta kinyomni, viszont volt olyan aki életében egyszer sem edzett és 50-et is kinyomott. Egy 170 centis gyereknek könnyebben megy a fekvőtámasz, mint egy 190 centisnek.

Mindenkinek más az izomzata,az edzes a genetikától is függ.

Én egy nap 90 fekvőt és 260 felülést csinálok, nekem nem megy annyira könnyen, bizonyára ez azért van, mert 190 centis vagyok és csak 58kg! 14 éves vok.

2016. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!