Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdonek szalkasitas kozben...

Kezdonek szalkasitas kozben johet fel izom?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo, egy kb. 20% testzsirszazalekkal rendelkezo 17 eves srac vagyok, szeretnek elkezdeni testet epiteni, de elotte leszeretnek szalkasitani 9%ra.. most is van rajtam egy keves izom amit uszasbol szedtem magamra.. arra lennek kivancsi, hogy ezt inkabb elveszitenem vagy egy pici jonne meg ram ? Etrend megvan, heti 2 aerob es 3 sulyzos edzesre gondoltam
2014. nov. 23. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Így, hogy jó az étrend, megy mellette súlyzós edzés, nem vesztesz izmot, vagy csak minimálisan.
2014. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze... A hobbi testépítők(akik suli vagy munka mellett csinálják) kicsit túlaggódják ezt az izomvesztés dolgot.


Egy profi testépítő nyilván nem fog futni, mert fél az izomvesztéstől, de ez nem jelenti azt hogy kocogsz egy órát és felére sorvad a karod. Nézz meg egy-két focistát: 14-15 kilométereket futnak minden meccsen, mégis nagyon kidolgozottak. Simán lehet egyszerre izmosodni és szálkásodni. Nyilván profi szinten már különválik a kettő.

2014. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen kezdoknek johet fel. Csak jó edzésterv kell meg étrend.

Probald ki az icf 5x5 nevű edzésterv szálkásítós verzióját.

2014. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdőknél eleinte lehet kevés izmosodás. De minél lejjebb mész a zsírtartalommal, annál inkább megfordul ez és elveszted az izmokat. 12% alatt már tuti lesz izomvesztés még egy kezdőnél is. Főleg, hogy nincs is rutinod edzésben, étkezésben. 15%-ig menj le és onnan legyen lassú tömegelés. És majd ha lesz elég izom, akkor próbálkozz a 10% körüli testzsírra szálkásítással.
2014. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi Montez ! :)
2014. nov. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!