Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a sulis menzát eszem,...

Ha a sulis menzát eszem, tehat nem külön testépítő kaját akkor milyen módon lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
Gondolok én arra hogy milyen gyakorlatokból mennyit kellene csinálni. Nincs lehetőségem kondoba járni

2014. okt. 4. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
hát így sehogy
2014. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ha kaja nélkül edzel még mindig jobb mintha nem edzenél de így otthoni gyakorlatokkal nem nagyon lesz eredmény olvasd el a fegyencedzés című könyvet.
2014. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesz azért eredmény. Genetika függő is a dolog. Van olyan ismerősöm aki ritka rosszul kajál mégis fejlődik. Csak az a kérdés, hogy mikor áll meg a fejlődésben.
2014. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő, sokan szar kajával is jól fejlődnek. Egy ideig persze.
2014. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fegyencedzés jellegű dolgokkal kb olyan lehetsz mint a fegyencek: a semminél jobb, de zsíros.

streetworkout szerű dolgok is mehetnek. ilyenekkel 2-3 évig lehet fejlődni (jó étkezés mellett).

2014. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

itt főképp saját testsúlyra gondolok, egyébbel lehet fejlődni még de normális étkezés nélkül értelmetlen ilyeneken agyalni, szerintem így 1-2 év alatt kihozod a maximumot, onnantól kezdve meg már csak étkezésen tudsz változtatni.


ha van lehetőséged akkor a sulis menzát hagyd, és vásárolj, főzz magadnak.

2014. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy én normálisan eszek, és ebből következik az hogy 5 hónap alatt alig izmosodtam valamit. Fejlődni viszont fejlődtem.

Nem mindenkinek van lehetősége minden nap húst hússal meg rizzsel enni, 8 féle kiegészítőt szedni. Van akinél az van amit adnak azt kész. És ezt nem érti meg sok ember.

Szóval lassabb lesz a fejlődés ez tény, de valamennyi lesz :D

2014. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja. Nincs megállás. SZÉT KELL SZEDNI A SÚLYOKAT!!!
2014. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!