Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi zab menjen reggelire...

Mennyi zab menjen reggelire 73 kilosan?

Figyelt kérdés
a tipikus "zab + tejsavo + gyümölcs" a reggelim igy tömegelés alatt, eddig 100 grammot ettem, viszont azt veszem észre, hogy már nem lakok jól vele, nem telit el, és kb 40 perc mulva már éhes is vagyok... mennyi lenne az ideális? 200g sok lenne?

2015. aug. 10. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi vagy te? Ló?
2015. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen zabpelyhet fogyasztasz el reggelire. Ha boltokban vásárolod, azzal a szeméttel tényleg nem laksz jól, és nem is telít el. Szerintem próbáld megrendelni a Shop Builder Webáruházban. Az a zabpehely minőségileg sokkal jobb és laktatóbb is.
2015. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiegészítésül még annyit szeretnék neked leírni, hogy ez a zabpehely azért laktatóbb, és jobban eltelít, mert a szénhidrát tartalma is sokkal jobb, mint a boltié.
2015. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmiben nem jobb, a zabpehely az zabpehely ne fecsengj hülyeségeket...
2015. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
imádom hogy 4 kommentből 4 off
2015. aug. 10. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

szedd ki belőle a gyümölcsöt és minden gyors szénhidrátot, hátha akkor nem cseszi fel az inzulinszinted és nem leszel éhes...

ha ez sem segít, akkor vagy bélpoklos vagy, vagy nem minket kellene kérdezned, hanem egy orvost.,

2015. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ideális. Az emberek nem egyformák. Ha azt mondjuk, hogy 100g elég, akkor éhezel?

Most komolyan.


Én nem eszem zabot. A páromnak (aki nem edz, nem izmos és 63-65 kiló, 36 éves férfi) 150-200g a minimum, igaz, háromszor eszik naponta, viszont telepakolja mazsolától kezdve kókuszig mindennel, hogy azért kalória is legyen benne, mert 200g zabban iszonyúan kevés van, esélye se lenne jóllakni vele, egy percre se.


Nyilván van, aki nem is lakik jól a zabbal, akármilyen felszívódású és rosttartalmú is.


Ha valamiért nem jó emelned a mennyiséget, akkor mást kell enned. Vagy zabot, de mással. A fehérhe jó dolog, lehet, hogy a gyümölcs nem nyerő, ki tudja?

2015. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a gyümölcs alatt azt értettem hogy megeszek egy almát vagy narancsot, nem hogy tele dobálom mazsolával :D utolsóknak köszi. hát annyi a kül hogy én 9x eszek egy nap, kb 2 oránként rendes adag, + edzés utáni turmix...
2015. aug. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!