Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket javasoltok?

Miket javasoltok?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, 170cm, 60-65kg.

Szeretnék kicsit izmosodni, szélesedni.

Szerintetek hány naponta, mennyi időt szánjak edzésre?

Ha meg tudtok írjatok pár összetetteb bicepsz,mell gyakorlatot és pár jó fehérje dús kaját.



2015. júl. 27. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárga kapszulat:)
2015. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hetfő,szerda,péntek(néha vasárnap is) járok le, és ilyenkor 1,5 órát edzek átlagosan. Főleg Youtube-on találhatsz mindenféle videót a testépítésről, a helyes táplálkozásról,meg ezekről a dolgokról. De ebben a sportágban a táplálkozásnak hatalmas szerepe van, de ugyan akkor a genetigádnak is. Sz@r genetikával nem leszel testépítő. Rengeteg helyen van mindenféle étrend, ezdés terv a neten, nézz utánna. 15/f 174cm 65kg. Januárban kezdtem rendszeresen kondizni, és az a szerencsém,hogy eléggé vékony vagyok, így előbb látható a fejlődés,ami van is:) Sok sikert! ;)
2015. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, bocsi, hogy ilyen későn írok és köszi szépen.

Nem akarok nagy testépítő lenni, a genetikám sem rossz és a testalkatom sem "tápos".:D StreetWorkoutnak fogtam neki(a közelben van egy park külön erre) és már látszik a fejlődés a karomon,mellemen,hasamon. A lábam eddig is izmos volt mert fociztam és most is az edzésem után futok.

2015. aug. 9. 23:01
 4/4 anonim válasza:

Szia :) Azt javaslom, nézd meg az ő videóit:

https://www.youtube.com/user/fitlifezone/videos

Kérdésekre is válaszol, edzései is vannak, és találsz nála azt hiszem, két receptet is. Remélem, tudtam segíteni.

2015. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!