Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyesmi testet normál...

Egy ilyesmi testet normál testtipússal körülbelül mennyi idő elérni?

Figyelt kérdés

[link]


és ezt az izmot, hogyan hívják és milyen gyakorlattal lehet megedzeni? [link]


2015. júl. 25. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném, hogy egy éve kezdtem és fél évig teljesen komolyan csináltam, csak most elhagytam magam és innentől rendesen megint. egy kicsit bezsírosodtam, úgyhogy először kicsit diétázok 184 cm vagyok és 83 kg. először egy 6kg-t leakarok adni.
2015. júl. 25. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. én is így nézek ki,csak nem vagyok ennyire szálkás.Másfél év kb.
2015. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát edzéssel, mire számítottál? :D
2015. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak észrevettem, hogy elég fejlett az az izom. És van valami neve a háton belül. csak nem jut eszembe.
2015. júl. 25. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Csuklyás izom a neve vállvonogatással és döntött törzses vállvonogatással lehet a legjobban megedzeni.De nem ilyen szinten mint itt,mert róla köztudott hogy ment egy kis szintol a csuklyába a forgatás előtt és a képen is egyértelmű a szintol használat a területen.Szóval pápá monszter csuklya.
2015. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!