Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3x-i 1,5-2 órás kézisúlyz...

Munkissrác kérdése:

Heti 3x-i 1,5-2 órás kézisúlyzós edzéssel mit lehet elérni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz teljes edzést helyette?
2015. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert itthon edzem!
2015. júl. 24. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezünk kézisúlyzónak?
2015. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kispolcot meg a villanykapcsolót a WC-ben.



Már ha nincsenek (kézi)súlyzóid legalább 150-200 kg-ig plusz rendes étrended.

2015. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyi. Ha már van 1,5-2 órád ajánlom a teljes testet megmozgató,és fejlesztő calisthenics gyakorlatokat. Ha már elég erős leszel,akk pedig adhatsz hozzá kettlebell súlyokat is az edzés gyakorlataidhoz a még durvább izomerőért.


Vedd meg a fegyencedzés könyvet. Ha nem adnál érte pénzt,akk töltsd le. De sztem minden könyv,amit élveztünk,vagy hasznunkra vált megérdemli a pénzt.

Ja utólag szoktam vásárolni sok esetben. :-D


A cím marketing célokat szolgál,de ne tántorítson el! Tényleg hasznos infókat ír le. És egy kis ésszel,elfogulatlan utánajárással helyére teheted a dolgokat.


[link]


Alapoktól felépíti a tetejéig a dolgokat. Pörgesd át. A legjobb,hogy nem kell hozzá súlyzó,és bárhol művelheted. Teljes egészében a saját testsúlyoddal tornázol!


A meztelen harcos is remek könyv! A kettő kiegésziti egymást! Ehhez ugyan nem találtam hirtelen letölthető példányt,de meg lehet venni!


[link]


Calisthenics vidók:


Az első videóit nézem. A többit láttam,de csak láttam.

https://www.youtube.com/watch?v=nqbFPN0SkLI


https://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8


https://www.youtube.com/watch?v=ZrasQOojFyo

A bőr idővel visszahúzódik.


https://www.youtube.com/watch?v=zcTFcTa9Jo8


Kettlebell

[link]


Sok sikert!

Ja és futni is járj el. Igaz kell hozzá futócipő minimum 20K-s értékben,de nagyon megteszi a hatását 30 perc vagy 1 óra futás mellette pedig a saját testsúlyos edzés.

2015. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre 1,5-2 órahosszánál SENKI nem edz többet, mert felesleges is talán. Heti három alkalomnak elégnek kell lennie, maximum négy. Aztán a többi a táplálkozáson múlik, és a genetikán, kitartáson, pihenésen, és az edzésen agyban "ottléten". Ez olyan, mint hogy egy közmunkás is járt általános iskolába, és ugyan úgy egy professzor is. Csak valaki többre vitte, valaki kevesebbre a kitartásával, és rátermettségével, illetve az iskolán kívüli szorgalmával. Most ez jutott eszembe hirtelen példának. Tehát ennyi edzéstől lehetsz Reg Park fizikumú is, illetve 50-kgos nyeszlett gyerek is.
2015. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit.
2015. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Nagyon semmit, mi? Mihez képest? Gondolom nem Arnold akar lenni. Máskor meg pont azt ajánlgatjátok, hogy kézisúlyzókat vegyenek otthonra a kondigépek helyett, hogy azokkal szinte mindent meg lehet edzeni. Heti 3x2 óránál meg ki a franc edz többet?
2015. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a plafont
2015. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy ideig fejlődhetsz vele, de hamar kevés lesz. Szerintem kezdd el, bővítsd saját testsúlyos gyakorlatokkal,aztán fokozatosan vehetsz még ezt-azt, egy kétkezes rudat, sok tárcsát, szerelj fel valahova egy húzódzkodót, esetleg vegyél fekpadot.

Nem kell 1,5-2 óra. Szabadsúlyokkal hamarabb is le tudsz edzeni.

2015. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!