Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeptembertől kollégista...

Szeptembertől kollégista leszek és nem tudom hogy oldjam meg a kaját. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok 2 hónapja edzek. Ebből 1 hónap átmozgató volt. És eddig ahogy tudtam meg oldottam a kaját de szeptembertől kollégista leszek és ha azt enném amit ott adnak akkor is fejlődnék ? Hétvégente tudnék csirke mellet meg rizst vinni az elég még 1-2 napig.

2015. júl. 10. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha magadnak csinalnad a kajat akkor vehetsz egy rizsfőzőt, meg egy hot pan-t vagy ilyen indukcios sutot. Abban lehet csirkerizst kesziteni.

Ha az ottani kajat tudod csak enni akkor nezd meg az a kaja amit ott adnak miben hianyos. Pl valszeg szemet kajat adnak, nem tul sok a feherjetartalom de azert van ahogy mikrotapanyagban is szegeny, akkor vegyel magadnak feherjeport valami olcsot meg gyumolcsoket zoldsegeket es azzal egeszitsd ki. Aztan vehetsz pufirizst is, azzal konnyen manipulalhatod a kaloriabeviteled. Kicsi fantazia kell és megy ez

2015. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fehérjepor, tej, zabpehely, bab, lencse, halkonzerv, rizs, mogyoró.


Egyél mogyorós rizst vagy a halat keverd a főtt rizshez mexikói zöldséggel, ha jól fűszerezed, akkor nagyon jó íze van. Ha nehezen hízó vagy és nincs más lehetőséged, akkor egyél kenyeret. Tudjuk, hogy szemét kaja, de ha nincs más, akkor ez van.

2015. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kollégista voltam 4 évig.

Szerintem vegyél egy kis hordozható gázrezsót, azon tudod a húst meg rizst csinálni, nagyon hasznos.

Attól a kajától nem fejlődsz semmit.

2015. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 10. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!