Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leírnád a pontosan, hogy...

Leírnád a pontosan, hogy miért viszel te, vagy mire használod a törülközőt az edző teremben?

Figyelt kérdés

2. alkalom lesz,hogy megyek a terembe,és ki volt írva,hogy edzőcipő,és törülköző használata kötelező,szóval ha egyszer szabály (és pár embernél volt),akkor már én is betartanám.

Szóval mire kell használnom?(Fürdés utáni törülközésen kívül?

Előre is köszönöm minden hasznos választ,és meg mindekinek a zöld kéz.



2015. júl. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leteríteni a gépekre 8amin ülsz vagy fekszel) pl hogy ne dzsuvázz meg izzadj össze mindent.
2015. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Meg,hogy lássak hogy foglalt a gép
2015. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Na hát az engem pont nem érdekel, ha nem ül rajta senki, levágom onnan a törölközőt mint a s.zart. Mi az hogy foglalt? Ha végzek egy gyakorlattal, leveszem, hogy más is odaférjen, amíg pihenek. Legalábbis felénk olyankor felváltva szokták csinálni, senki nem hagyja ott a törölközőt.
2015. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az is jó ötlet,hogy (pl fekve padon) alám rakom,azon fekszek,és ha végeztem viszem magammal tovább a törülközőt?:)
2015. júl. 7. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ált. így megy.
2015. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

3.most nem rád gondoltam de pl ha valaki kezdő az nem fogja lebaszni onnan a törölköződet

Mondjuk ha az enyemet valaki ledobná akkor eléggé mérges tudnék lenni

2015. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!