Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt lehetséges?

3 hónap alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vékony fiú vagyok 185'cm és 74 kg .2 hónapja járok 2-3 szor egy héten konditerembe . Most hogy itt a nyár 4-5 ször . A hétvégén mindig pihenek es van edzéstervem. Odafigyelek az étkezésemre , bár fehérjeporokat nem használok. A kérdés az lenne hogy ha tényleg odafigyelek mindenre , a gyakorlatokra, az étkezésre akkor 3 hónap alatt érhetek el szemmel látható változást ? Naponta futok a másfélórás edzés után fél órát még.

2015. jún. 22. 10:17
 1/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha nehezen hízol akkor nem kell minden nap futkározni. Heti 2-3 elég ha mindenképp akarsz. Egyébként annyira nem lehetsz vékony. Én 187cm vagyok és 62kg voltam amikor elkezdtem edzeni. 3 hónap amúgy már meglátszik főleg egy kezdőnél, de ez a sport nem a gyors eredményekről szól.
2015. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent jól csinálsz akkor igen!
2015. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Latszodni fog valami, de annyira nem, hogy szeptemberben a suliban eszre vegyek, hogy gyursz.
2015. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt feljöhet 3 kiló izom, ha minden jól alakul. Futni elég 2-3 alkalommal.
2015. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Divatgyúrás. De utálom. Ha akarsz gyúrni, gyúrj szívvel-lélekkel, ne csak nyár elõtt 1-2 hónapot, hogy a csajok jobban bukjanak rád.
2015. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ez bíztató, egyébként 14% os testzsírom van ...

23:27 itt egyaltalan nem divatgyúrásról van szó, ezelőtt eléggé beteg voltam és ez volt az egyetlen sport amit tudtam csinalni es most hogy jol vagyok szeretnek komolyabban foglalkozni vele.

2015. jún. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!