Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban bírjam az intenzív edzéseket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendszeresen edzek és tanácsot szeretnék kérdezni mert most úgy érzem kicsit "leeresztettem".

Szóval a jövőhéten lesz egy focikupa ahol a csapatommal mindenképpen meg kell nyernünk.

Rendszeren járok edzőteremben heti négyszer rendben van az étkezésem, napi 4-5 km futás + fociedzések.

A kérdésem az lenne (és most lehet fejemet veszitek) hogy milyen olyan energiafokozó van amit edzés vagy meccs előtt ha beszedünk akkor ad egy kicsivel több erőt?

Nem koxra gondolok vagy teljesítményfokozó hanem olyan mint a karnitin vagy valami hasonló. Nem vagyok ebben jártas csak most egy olyan fáradság ért el (lehet ez a hőség is rátesz) hogy kell amivel kicsit felpörgetem magam. Mit tudnátok ajánlani? Köszi

Üdvözlet!

24 ffi



2015. jún. 8. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Még sincs rendbe az étrended.
2015. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! Köszi a választ, de akkor lehet ez a baj? Pedig próbálok odafigyelni rá csak erre nem igen gondoltam. Tényleg ekkora kihatása lehet a fáradságnak és a kimerültségnek, hogy valami baj van az étrenddel?
2015. jún. 8. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Scitec Hot Blood
2015. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyömbér gyökér
2015. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyél többet és aludj. Ez rendbe fog hozni a meccsre.
2015. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minek erőlködtök? a magyar foci egy rakás kaki nem hogy inkább a játék élvezetéért játszanátok
2015. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!