Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 eve gyurok/szalkasitok es...

2 eve gyurok/szalkasitok es mellette focizom ezert se totomegelek?!

Figyelt kérdés
Egesz idaig nem szedtem semmilyen tapkieget. De ugy gondolom hogy ha folszednek 5-6 kg izmot az meg nem lenne baj. Csak attol felek ha elkezdek hba attol fele ha elkezdem tomegnovelot szedni akkor nagyon elzsirosodok es az nem tul jo. Egy kis izom meg elfer rajtam de zsir az semikkeppen. Esetleg tudnatok tudnatok ajanlani egy ket tomegnivelot amitol nem zsirosodok?!
2015. jún. 7. 09:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes irasert!
2015. jún. 7. 09:30
 2/3 anonim ***** válasza:

"Bocsi a helyes irasert" XDDDD


Neked ezt az egész dolgot át kéne értékelned. 2 éve csinálod, de halvány lila gőzöd sincs az ALAPOKRÓL... Ne legyünk már ennyire lusták, hogy utánaolvassunk kicsit, a céljaidról van szó, ember...


Tömegnövelő ÉTREND kell, és nem tápkieg. A tömegnövelő pénzkidobás, egy túlárazott cukorkupacért fizetsz (nem keveset). Először tedd rendbe az étkezésed, legyél kisebb kalóriapluszban (elvégre nem akarsz bezsírosodni), vigyél be minél több fehérjét (a testsúlyod kilogrammban mért másfelesét legalább szerintem, persze grammban). Ha akarsz tápkieget venni, valami tejsavófehérjét vegyél (nem csodaszer, csak kényelmes, általában finom, és segít bevinni a szükséges fehérjemennyiséget), esetleg multivitamint.

2015. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Étrend, ember! ÉTREND!
2015. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!