Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem volt sok ez a hátedzés?...

Nem volt sok ez a hátedzés? Nem lesz tuledzésem? Szálkásítok

Figyelt kérdés

T rudas evezés 4 sorozat, fűrészelés(egykezes súlyzóval evezés) 4 sorozat, húzódzkodás 3 sorozat, mellhez húzás széles fogással 1 sorozat, mellhez húzás szűk fogással 4 sorozat


Összesen 16 sorozat.


Azért mentem át egyszer a lehuzó géphez mert sokan voltak a húzódzkodónál. Végülis ugyanaz a kettő, nem? ( húzódzkodásra és a mellhez húzás szélesenre gondolok)



2015. febr. 20. 08:53
 1/4 Dogmatix91 ***** válasza:

Nem sok. Lehúzás és húzódzkodás nem ugyan az azért.

Felhúzást erősen hiányolom. Én anno ~20 sorozatot csináltam hátra, valamikor még többet is és nem edzettem túl magam. Egyébként nem olyan egyszerű túledzeni magad, de ez is teljesen egyéni dolog.

2015. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Túledzés sohasem 1 edzéstől lesz, hanem a rendszertől, attól hogy mit csinálsz rendszeresen.


Gyakorlatilag bármennyire legyilkolhatod az izmaidat az edzéseken (persze ügyelve a gyakorlaton helyes kivitelezésére, hogy ne legyenek ízületi gondjaid), ha megvan a megfelelően hosszú pihenő idő 2 edzés között és a megfelelő mennyiségű és minőségű alvás, valamint az étrend is rendben van, akkor nulla az esélye a túledzettségnek.

2015. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Étrendem rendben van. És heti 1-szer edzek mindent. 7 naponta.
2015. febr. 20. 09:50
 4/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Az se lenne gáz ha heti 2t edzenél. Én heti 2-3szor szoktam guggolni és mégsem edzem túl magam, pedig a kajám sem jó. A térdem előbb adná meg magát. Ezért mondom, hogy nem olyan egyszerű túledzeni magad.
2015. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!