Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az gond ha a csirkemellet...

Az gond ha a csirkemellet panírban sütöm meg?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
liszt, zsemlemorzsa, bő olaj. ezek miatt gond. ha ezek nélkül meg tudod oldani,akkor nem
2015. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szergej55 ***** válasza:
55%
Szerintem nem az.
2015. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Panírt nem csak lisztből és zsemlemorzsából lehet készíteni, 2015 van. :)


Nem gond, bármit meg lehet enni (a konkrétan szemét kajákon kívül), csak számold bele a napi étrendedbe.


Egy zablisztes, zabpelyhes, szezámmagos panírnál nincs is finomabb. :)

2015. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is azt írtam, hogy ha ezek (vagyis liszt, zsemlemorzsa, bazi sok olaj) nélkül csinálja, akkor okés. persze lehet pl zablisztből az tök jó, kevés olivaolajjal (csak én még a nagyi receptet tudom, hogy "annyi olaj, hogy ússzon benne a hús"), meg persze bele kell számolni mindent
2015. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
A panír még elmegy,de az olaj amiben sütöd iszonyat nagy öngól minden szempontból.
2015. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akármennyire is okosak néhányan, semmi bajod nem lesz tőle, ha néha panírban sütöd a csirkédet...
2015. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!