Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdőnek aki 5 hónapja...

Egy kezdőnek aki 5 hónapja edz, hogyan reagálna a teste 65kg-osan egy enantát/boldenon kúrára?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol?
2015. máj. 14. 23:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg, hogy ki ajánlott neki?
2015. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én nem keresem benned a szálkát, csak azt fogd már fel, hogy MENNYIRE NEM ILLETT A TÉMÁBA A VÁLASZOD. Érted??
2015. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Végül is koxról van szó...miért ne illet volna ide?
2015. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok kiskorú, 22 elmúltam, egyébként a kérdésem csak felvetés volt.
2015. máj. 15. 23:20
 25/32 anonim ***** válasza:

nem éri meg, az a pár kiló utána összeesel és depresszós leszel


a) Koxolni olyanoknak érdemes mint akik sportolók és versenyeznek vagy akiknek talán pénz jön belőle mint a katonák vagy az örző védők akiknek szükséges a jó fizikális erőnlét


b) Véleményem szerint nem érdemes anyagozni, aki nem tartozik a fenti három csoport közül egyikbe sem

Ismerek olyan aki 70 kilóról indult, végig koksz nélkül ma 115 kg és igen erős a fickó pedig soha nem anyagozott

Kajálni kell rendesen, ha valaki koxol akkor is, az anyag kaja nélkül nem sokat ér


c)Ha már feljött a szó Schwarzeneggerről csináld végig ezt az edzést 2 hónapig heti 4 alkalommal, de kox nélkül és meglátod egy pár kilót dobni fog rajtad

https://www.youtube.com/watch?v=NVnMecXPafM


Üdv

2015. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Ismerek olyan aki 70 kilóról indult, végig koksz nélkül ma 115 kg és igen erős a fickó pedig soha nem anyagozott "


Koksz nélkül, 115 kilósan már gurulni szoktak az emberek... Ha nem ez a helyzet vele, akkor ő úgy naturál, ahogy én vagyok Winston Churchill... (Winstrol Churchill esetleg? ).

2015. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Kedves Churchill!

Amennyiben rendesen edzzel és kajálsz lehetséges

Én ismerek olyat is aki szintén anyag nélkül majdnem 20 kilót hizott két hónap alatt amikor elkezdett gyúrni

Aki gyúr már jó ideje az tudja, hogy a lényeg az edzésen és a kaján van, nem pedig azon a 8 héten amig koxolsz mert abból bizony marad vagy 5 kiló plussz ha vége oszt jónapot

2015. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Persze... Teljesen lehetséges naturálban akkorának lenni mint Arnold volt...

A 2 hónap 20 kilós mesét már nem is kommentálom.

2015. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Bocsánat nem Arnold Schwarzeneggerről volt szó nemtudom miről beszélsz, hanem az egyik ismerősömről aki 70 kilóról indult, ma 115 és soha nem kokszolt


Schwarzenegger minőséget találni nagyon nehéz fehér emberben, eddig még versenyzőben én sem láttam fehér emberben ilyen minőséget


Másrészt sajnálom ha nem hiszed el az ember 18 kilót hizott két hónap alatt

Üdv

2015. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Arról beszélek, hogy Arnold fénykorában a 188 centijéhez volt 105 kiló, 6-8% testzsíron... Tegyük fel az ismerősöd nem olyan szálkás, és máris ott a 115...
2015. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!