Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdőnek aki 5 hónapja...

Egy kezdőnek aki 5 hónapja edz, hogyan reagálna a teste 65kg-osan egy enantát/boldenon kúrára?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol?
2015. máj. 14. 23:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

--gömb--


Arról pofázok amiről akarok. Mellesleg az "okosan csinálom" csak CSÖKKENTI a kockázatot, nem szünteti meg.

2015. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Megint értelmetlenűl pofázol.

Az is oda lett írva, hogy "de persze megvan a kockázata".

Semmi baj nem volt a kommentemmel.

Értelmezd, amit írok, utána ugass.

2015. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

--gömb--


Te hasznos dolognak állítottad be a kokszot. Én pedig erre reagáltam, amit akkor teszek meg, amikor akarok.

Én ugyanis más szempontból közelítettem meg a kérdést. Ennyi.

2015. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"Ne gyertek azzal, hogy hülyeség a kox."

Ezt követte a hasznos oldala, írtam példának Arnoldot és a többi sikerét...ehez hozzátartozott az a rész,"ha okosan csinálod", szóval nem kell elkedeni 5 hónap után semmi hozzáértéssel.

És a végére az is oda lett írva, hogy megvan a veszélye is!

Szóval nem értem a problémádat...

Értelmezni sem tudsz egy szöveget.-.-

2015. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Hagyd gömb egy nagyon okos kisgyerek már megint. 65 kilósan szrt se dobna rajtad, főleg hogy kajáról, edzésről a kérdező gyereknek fogalma sincs. 2 hónapig vizes lennél ezt dobná, aztán megint semmi.
2015. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én is koxolok. És?! Mindenkinek a saját élete. Azt kezd vele amit akar. Bár a kérdezőnek gondolom fogalma sincs, hogy mi az a proviron, vagy a hcg. Mikor, miből, mennyit.
2015. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Mit hagyjon?

1.Ő kötött belém

2.Értelmetlenűl.

3.Teljesen jogos, amit írtam.

Vannak nagyon jó oldalai, ami akár sikeresebb életet is jelenthet és van rossz oldala...kockázatos.

Itt már csak az jön, hogy kinek éri ez meg.


Be kéne fejezni ezt a kiközösítést/bandàba verődés/...összfogás, akkor is, ha nincs igaza a "társamnak".

Elég szánalmas.

2015. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

62% az lehet, hogy összességében nem hülyeség amit mondasz, de annyira nem illett ide, hogy már abból félreértette mindenki...

Aki 5 hónapja edz, az nem Arnold, csak a munkát akarja megkerülni a cuccal, kész... Felesleges ilyennek azt elkezdeni ecsetelni, hogy "okosan használva..." .

2015. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Szteroidot ajánlgattok egy 5 hónapja edző valakinek aki, valószínűleg kiskorú, főleg enantátot. Eszeteknél vagytok? A hormonrendszere még ki sem fejlődött.
2015. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"ha okosan csinálod", szóval nem kell elkedeni 5 hónap után semmi hozzáértéssel. 

Ez is oda lett írva.

Figyelj, hiába keresitek bennem a szálkát...én teljesen jót írtam és nem ajánlottam senkinek.

2015. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!