Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy több Magyar...

Miért van az hogy több Magyar de Angol fórumon is olastam olyanokat hogy, merevedési zavarokat, Nemiszerv, here zsugorodás okoz a Fehérje por (angol nevén protein powders)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan írjatok hogy nem igaz stb.. Én se hiszem el hogy az a rengeted ember impotens.. De por nélkül, kajával nem lehet ugyanazt elérni pl edzes után nincs olyan jó felszívódású fehérje ételben.. Tudom hogy szigoruan vizsgálják ezeket de még is ezeket a hatásokat nem véletlen írják több országban is..
2015. máj. 14. 15:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

19. akkor mi már életünk végéig iszonyat sötétnek fogjuk nézni egymást.


Tudod mi ebben a szép? Hogy leszarom :D

Hidd, el nem csak téged nézlek sötétnek, viszont személyes véleményem, hogy senkinek sem kell miattam normálisnak lennie. Legyen mindenki boldog hülye, és akkor jóság van, bár el nem tudom képzelni hogy lehet annyi ésszel élni mint te, de lehet, s a gyakorlat a lényeg.

2015. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Nem tartalmaz hormont mivel ez csak fehérje.. Rengeteg összetevőből áll..

Hormonokra attól még befolyással lehet azért okoz pattanásokat az is hormonális

2015. máj. 15. 20:09
 23/29 anonim ***** válasza:
Az gyulladásszinttel összefüggő (inkább)
2015. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nagyon nem vagy tisztában néhány dologgal...

Akkor leszel tőle pattanásos, ha érzékeny vagy rá, a hormonrendszeredhez köze sincs még mindig...

2015. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem vagyok vele tisztában de viszont te sem vagy avval, hogy mire can ez az oldal.
2015. máj. 15. 20:36
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem a táplálékkiegészítőtől leszel pattanásos, hanem az edzéstől, aminek már van köze a hormonokhoz. (megnövekedett tesztoszterontermelés)
2015. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Meg ne egyétek egymást.


Hormonrendszer, gyulladásszint, a bőr mindre érzékeny.

A tejsavó fehérjék inzulinogének, potenciális gyulladásfokozók is.

A magas ch tartalmú étrend dettó. Mindegyikőtöknek megvan a maga igaza szerintem.

2015. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy nem vagyok vele tisztában de viszont te sem vagy avval, hogy mire can ez az oldal."


Nem arra, hogy olyanokat kérdezzünk, ami már meg lett válaszolva 5000x, és alapból retardált hülyeség...

2015. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
21: sok boldogságot. Jogod van hülyének lenni, és jogod van a homlokodra írni :*
2015. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!