Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 1kg csirke mell...

Szerintetek 1kg csirke mell filével hány gramm fehérjét viszek be?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 21:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csak azért érdemes megemelni hogy minél kevesebb szénhidrát legyen. Szerintem is balfszság ez a testsúlyos számolás, sőt még a kalóriaszámolás is, mert az anyagcsere sebessége nem konstans.
2015. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én is simán megeszem a 200 gramm fehérjét naponta, pedig csak 87 kg vagyok
2015. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
én 150grammal vígan elvagyok 95kg-al... egyszerűen csiga lassú az anyagcserém.
2015. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
de ha a kaloriabevitel konstans akkor nem fogsz csak azert jobban zsirt egetni mert kevesebb ch tobb feherje megy. Kevesebb energiad lesz maximum ami nagyon jol jon dietakor...
2015. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kai Greene biztos poénból evett meg napi 4kilo marhahust,phil heath 2-3 kiló bélszínt,gyerekek ők a legjobbak és tömik magukba tudnak valamit ezt csak így lehet komolyan kinézni igen nem követni semmilyen hülyeséget sárga kapszula stb edzeni és tömni minél több fehérjét.de szépen kérem a 72%os válaszolót küldjön kéet a formájáról,kíváncsi vagyok eme nagy elme mögött milyen fizikum lapul ő tudja a frankót
2015. máj. 14. 02:20
 26/29 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted... Kai Greene-ben benne van egy komplett patika, de natural soha nem lesz olyan izomtömeged mint neki, de cigány koxal sem... Egy natural testépítőt soha ne hasonlíts egy profikártyáshoz, akinek nincs más elfoglaltsága, mint szuri, kaja, edzés, regenerálódás...
2015. máj. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Meg abban is biztos lehetsz, hogy Kai Greene nem azért eszik annyit amennyit, mert azt olvasta egy honlapon, hanem mert ő és az edzői napról napra figyelik, mire hogyan reagál, edzés és kajanaplot vezetve...
2015. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom hogy juthat valaki olyan következtetésre, hogy saját magát egy elit profihoz hasonlítsa..


B.aszki, Kai Greene off-seasonban simán van 135-140 kiló, és mond, te mennyi vagy? Tolsz annyi cuccot magadba, hogy hasznosítsa is az ilyen mennyiségű kaját a szervezet?

A hozzá hasonló testépítőknek egy bizonyos kajamennyiség alap, mert ha nem viszik be, belehalnak az inzulinba...

2015. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
ki beszélt most itt naturál testépítésről emeljétek már ki a szövegrészletet ahol írtam
2015. máj. 14. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!