Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne így értelme?

Lenne így értelme?

Figyelt kérdés
Ha valaki évente 320-340 liter töményet fogyaszt,annak lenne értelme elkezdeni edzeni, ezen szokásának megtartása mellett?

#ital #sport #mr.alkohol
2015. máj. 2. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Sportolni, edzeni MINDIG jobb, mint punnyadni.

Nyilván ennyi alkohol mellett nem lesz olyan jó eredménye, de még mindig jobb lesz, mint amilyen most.

2015. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr. S ***** válasza:
100%
7dl tömény/nap??? szerintem inkább a végrendelet megírásával kellene foglalkozni
2015. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második válaszolonal a pont :D
2015. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan extrém mennyiség.Vannak akik egy litert isznak naponta.
2015. máj. 2. 11:31
 5/8 Mr. S ***** válasza:
100%
Várjál már most tömény piáról van szó...14 feles 1 nap sztem elég extrém mennyiség. A májrák hamar bekopog az ajtón. 1 feles reggeli előtt az nem extrém mennyiség
2015. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De ez kibszott extrém, durva alkoholizmus.
2015. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már a kérdés kiírása alatt is részeg voltál.
2015. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ba***ki ez nagyon durva.

orvosira járok, láttam már pár 60 feletti alkoholistát, ágyhoz kötve, kábé minden bajuk volt ami csak kisülhet az egészségtelenül kajáló, mozgásszegény plusz alkoholista életmódból. Etetni kellett őket (persze csak pépes), pelenkázni stb.

szóval, amit kéne: befejezni ezt a hihetetlenül extrém piálást. és azt javaslom, hogy kezdj el edzeni, pontosan kiszámolt kajával. mivel az alkohol azon kívül, hogy tele van cukorral még miotoxikus is, talán ez elég ösztönző erő lesz, hogy az edzésbe ölt energiát és pénzt ne dobd ki az ablakon....

2015. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!