Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni külön...

Szeretnék elkezdeni külön fehérjét szedni, csak nem tudom milyet. Tejsavóról sok rosszat hallottam, abban nem bízok. VSzerintetek?

Figyelt kérdés

an egy marha fehérje, ami jónak tűnik, ez: shop. Builder.hu/marha-protein/musclemeds-carnivor-1-904-kg-p6888


Mit ajánlanátok, illetve mi a véleményetek erről?

Táplálkozásom nem tökéletes, de valamennyire próbálok odafigyelni rá. 17 éves vagyok, fiú, 181 cm, 65 kg.

Zsír nem igazán van rajtam, elég szálkás típus vagyok.



2015. máj. 1. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értesz hozzá. A tejsavó lenne a lagjobb, nem értem mi a bajod vele. A marhaprotein az hidrolizált kollagén. Tudod miből van? Leeső cafatokból, porcokból: orr , fülecske, stb. Nehogy azt hidd már, hogy bélszínből készül ennyiért.

Vágóhídi hulladék mindegyik. Felejtő.

2015. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom a tejsavóval, hogy allergiás típus vagyok, és nekem az nem jó. Plusz növekedik a pattanások száma tőle, és fel is fújódom.
2015. máj. 1. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor van pl tojásprotein.
2015. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen akkor a tojásprotein a legjobb.
2015. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a tojást sem bírnád, akkor marad a marhaprotein, azaz zselatin, 2900/kg áron kapható, nem a legjobb az aminosav-összetétele, szabad aminosavakkal/BCAA-val érdemes kiegészíteni.


mielőtt gondolkoznál miért ez a hatalmas árkülönbség, azért mert a zselatint akarják drágán eladni, másnak beállítani, ha megnézed a tiszta marhafehérje és a zselatin specifikációs adatlapját, max. 0,1 %-os eltérések lesznek. Azt senki ne gondolja hogy finom bélszínből fog készülni a marhaprotein :D

2015. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erről van szó.
2015. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg nem kötelező proteinport enni-inni. Ha meg tudod oldani szilárd kajából is a napi tápanyagbevitelt, akkor is ugyanúgy fejlődsz, mint az, aki ennek egy részét porból viszi be.
2015. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most én írom, hogy erről van szó :D remélem nem haragszol érte Monti XD
2015. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is, kell a megerősítés. :)
2015. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kell a megerősítés is, erről van szó!
2015. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!