Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatint hogyan szedjem?

Asdnoname kérdése:

Kreatint hogyan szedjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18éves vagyok 8 hónapja kondizom, és eldöntöttem, hogy most májustól csinálok 1 kreatin kúrát ( első kúrám lesz) a 100% kreatin monohidrátot néztem ki magamnak, és 80kg vagyok és ha jól néztem utána akkor 25g a feltöltési időszakom ami 5 napig fog tartani, utána kb 10-12 gramm elég szintentartási dózisnak. HA valamit nem jól mondok javítsatok ki. Van kimaradva fehérjém fél kiló kimaradva még, és olvastam, hogy a fehérje mehet mellé, de még a szőlőcukor is ajánlott kb 40-50 gramm, csak azt nemtudom ,hogy 5 kajálás előtt fogom beszedni a 25 gramm kreatint (1 kaja előtt 5 gramm kreatin) és hogy a fehérjét + a szénhidrátot az elsőnél szedjem be (az első 5 grammos adag kreatin) vagy azt is osszam részekre mint a kreatint? Ha mehet az első aznapi kreatin adag mellé (5g) akkor megihatom az egészet egybe kreatin(5g) + Fehérje (30g) + szénhidrát (szőlőcukor 40-50gramm)? Ezt segítsetek már jóra variálni, mert zavaró nekem ez a sok apróság is. Elfogyasztok napi 4 liter vizet, az elég a kúrához? Esetleg oszthatom a kreatint 10 grammra a feltöltési időszakban? Csak 5gramm egy adagnak és ez nap folyamán 5x sok kinlódás, mivel suliba járok és ott nem szenvednék vele csak 1x. Utolsó kérdésem, hogy első kúrám így mennyi ideig tartsam a kúrát? elég 1 hónap? vagy 2? Csak úgy nézzétek, hogy nem testépítő módra csinálom a kúrát. Egyébként tisztán kajálok, a többi minden oké :)

2015. ápr. 28. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Még ne kreatinozz, mert még bőven tudsz fejlődni.
2015. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Edzés utáni shake-be mehet a kreatin. Máskor nem kell a kreatin mellé gyors ch. Szénhidrátos kaja előtt menjen a többi adag kb 15 perccel. Mehet 10g ha bírja a gyomrod.

Feltöltés 5-6 nap. Szintentartás 40-50 nap.

2015. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!