Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik edzésterv a "jobb"? 1...

Melyik edzésterv a "jobb"? 1 nap 1 testrészt edzeni, vagy 1 nap minden testrészt?

Figyelt kérdés

Napi fél óra 1 testrészre elég?

Has

Comb+fenék

Felsőtest


Itthon edzek, de egy kicsit kezd elmenni tőle a kedvem. Napi másfél óra, és mire a felsőtesthez érek, már fáradt vagyok, és nincs hozzá kedvem.

De nem túl kevés, ha heti 2 napot szánok 1-1 testrészre?


2015. ápr. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jó ,nincs kőbe vésve. Nekem 5 napra van elosztva, van akinek 4-re és van akinek 3-ra. ÉS van akinek 3 teljes testre. Kinek mi jön be.
2015. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindig nagy izommal kezdünk és utána a kisebbel. Láb-hát-mell (bár gondolom csaj vagy, az annyira nem lényeges)-váll-kar-has


Én, ha teljes testes edzés is, a lábat külön raknám mondjuk a hassal. Így időben se olyan vészes. Így mehetne egy felsőtest - láb/has - pihi - felsőtest -láb/has - pihi edzés heti bontásban.


Késöbb ha már tudsz intenzíven edzeni, mehet az osztott edzésterv, de otthon gépek és megfelelő súly nélkül úgyse hinném, hogy nagyon letudnád terhelni magad.

2015. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaja mellre elég 1 gyakorlat, tárogatás mondjuk.
2015. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont azert megy el a kedved, mert tul sokat csinalsz egyszerre es nagyon elfaradsz. Oszd el kissebb reszekre. Igy az ido is rovidebb lesz es nem is faradsz el annyira.
2015. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én heti 4x 5x edzek. Egyik nap váll, aztán comb-popsi, tricepsz-bicepsz. Nem feltétlen ebben a sorrendben. Hasazni meg kétnaponta szoktam.
2015. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!