Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első kreatin kúra?

Első kreatin kúra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az első kreatin kúrától mit várhatok? Azt olvastam hogy a legelső az nagyon megdob, főleg erőben. A másik kérdésem az lenne, hogy ugyebár van egy felvezetés meg egy szintentartás ( egyesek szerint levezetés is van, bár ahogy nézem ezt kevesen említették meg). A felvezetés és a szintentartás során mennyi kreatint kéne bevinnem naponta, és meddig tartsanak ezek a szakaszok? Valamint a kreatint étkezés előtt kell bevenni, ugye?

2015. ápr. 16. 20:50
 1/7 anonim válasza:
Egyén függő. Nem csodaszer, van akinél elmarad a kívánt hatás. Feltöltéskor kb. a testsúlyod/3-mal, szintentartáskor ennek megfelelően csökkentsd. Azt, hogy edzés előtt vagy után szeded, te döntöd el..érdemes 30-40g gyors felszívódású ch-t bevinni mellé, ezért én edzés után szedtem.
2015. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feltöltés 6-7 napig napi 0.3g x ttkg. Majd 40-50 napig szintentartàs ennek felével. Kaja előtt menjen kb negyed óràval, de az edzés utáni turmixba is mehet egy adag. Az remelem világos, hogy ha pl napi 20g megy feltöltésre akkor az nem egyben 20g hanem pl 4x5g.
2015. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze az világos, csak nem tudtam hogy milyen adagolás kell :D de ezek szerint a "builderes"
2015. ápr. 16. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csodaszer, ameddig fogyasztod addig eredményez egy kis erőnövekedést, de ebből nem biztos, hogy sok fog megmaradni.
2015. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van tényleg a legdurvább hatása, ami kb két hónap után már kezd csökkenni. Azt az időszakot kell kihasználnod ahhoz, hogy a könnyebben végzett többlwet munkával több izmot szedj fel. Azt gondolom nem kell külön mondani, hogy az izom a munka hatására a bevitt fehérjékből, megfelelő húsféle és fehérjedús élelmiszerekből épül fel.


A kreatin csak az izom anyagcseréjét segíti. Viszont ha nem használod ki, hogy könnyebb az edzés és nem csinálsz belőle többet, akkor a kreatin elhagyása után le fog menni az a víz amit a kreatin megkötött és nem marad sok, mert csak a munka erősít, a kreatin nem. Az csak segít könnyebben erősíteni, többet edzeni ha kihasználod.

2015. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még annyit, a kreatin szedés nálam minden évben segít, de csak az elején, később már nem nagyon érzem a hatását.

A legelsőre emlékszem. Nagyon meglepett, hogy megtáltosodtam tőle. Nem ismertem magamra. Szóval jó dolog de használd ki a hatását, mert csak a többlet edzéstől jön fel a többlet izom!

2015. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, szerintem akkor későbbre tartogatom, amikor majd belassul a fejlődésem :D
2015. ápr. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!