Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokkal kaphatok...

Milyen gyakorlatokkal kaphatok olyan testet mint jessica nigri-é?

Figyelt kérdés
aki nem ismeri az nyugodtan keressen rá google képkeresőben, vagy youtube-on és megérti miért teszem fel a kérdést! :S olyan szép és jó az alakja. egyben izmos is, de nem is látszik rajta, mert közben mégis vékony. én egész vékony vagyok, de nem olyan formás és olyan "masszív"(tudom hülyén hangzik, de nem tudom jobban elmagyarázni) hogyan kaphatnék olyan testet mint az övé?
2015. ápr. 10. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavar level 99 kis anyám. Először egy mellplasztikai sebésszel egyeztess, ha rá akarsz hasonlítani. Nagy példakép értékű a csaj... Bár kinek mi. :D Ez nem egy átlagos alkat akár mennyire is hiszed szóval ne aggódj nem kell megszakadnod ha nyárra ilyet szeretnél, mert úgy sem lesz. Esetleg a jövő nyárra alakulhat valami. Bírom ezeket a kérdéseket nyár előtt pár hónappal jönnek a gogyi, alakformálós, kérdések. :D
2015. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egy felületes edzés, rengeteg koplalás, popsira és cicire szike, és persze egy fotós ismerős aki profi retusálásban...
2015. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a melleire nem gondoltam a kérdésben, tudom hogy plasztikáztatta. egyébként nem példaképem, csak nem hiszem el hogy csak amiatt látja mindenki ilyen szépnek. tényleg minden videója alatt is csak pozitív kommenteket kap, és nem tudom akkor most mit tegyek, mert mindenki szereti őt és legfőképp a kinézetét.. olyan rossz érzésem van amikor ezeket látom/olvasom, olyan mintha ő lenne a legjobb, legszebb a világon... :(
2015. ápr. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!