Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok tömegnövelésre?

Mit ajánlotok tömegnövelésre?

Figyelt kérdés
NAGYON nehezen hízó típus vagyok, mostanában kezdtem b etartani az étrendemet, de 1 deka sem jött föl 3 hónap alatt. Gondoltam egy tömegnövelőt, neve: Jumbo. De melyik fajta lenne jó és miért? Szálkás, vékony alkat, nehezen hízó típus, és mit várhatok tőlük?

2015. márc. 20. 00:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az jobb, de napközbenre nem kell gyors ch. Ez a véleményem, de te döntesz.
2015. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2015. márc. 20. 23:00
 13/19 tap bela ***** válasza:

Tap.kieg. esetében:


Keresd a RECOVERY A-I-O



A termék optimális, 38% / 48% arányban tartalmazza a fehérjét és a szénhidrátot. Minden adagban 46g Whey protein koncentrátum (WPC80) található, mely egy gyors felszívódású, magas BV értékű, és még tartalmazza a jó"zsírsavakat" is. Adagonként 58g szénhidrát keveréket tartalmaz (instant oats, maltodextrin, waxy maize starch), gyors és elnyújtott felszívódásút. Így gyorsan visszatöltheted a glikogén raktáradat különösebb gyomorpanaszok nélkül.


Az izmok katabolizmusának csökkentése érdekében megfelelő, tisztességes mennyiségű 5000mg/adag, szabad, nem kötésben léve BCAA-t valamint az izmok, a szervezet regenerálódása, épülése érdekében 3000mg/adag L-glutamint is tettünk hozzá.


A Recovery A-I-O tartalmaz még adagonként 3000mg HMB-t, melyet azért választottuk, hogy tovább növeld az izomszöveted, tompítsd annak lebomlását. A HMB a leucin metabolitja, mellyel többek között csökkentheted az edzés utáni izomlázat. Mivel kb. 4 órán át marad a szervezetedben, ezért edzést követően az összetett szénhidráttal, mely a Recovery A-I-O-ban van tovább növelheted, kalibrálhatod a regeneráló hatást.


Azon kevesek közé tartozunk, akik edzés utáni all-in-one termékükbe kolosztrumot (szarvasmarha előteje) 1000mg/adag tettek. Ezzel segítve az immunrendszer erősítését, az izomtömeg növekedését és regenerálódását. A kolosztrum megnövelheti a glutationszintet, ami egy igen erős antioxidáns. A kolosztrum, Inzulin növekedési faktorokat ( 1-es és 2-es típusú (IGF-1, IGF-2), átalakító növekedési faktort (TGF), Immunoglobulinokat és Laktoferrint tartalmaz.

2015. márc. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tap.bela az igf-1 orá,isan alklmazva teljesen haszontalan de miután külsőleg viszel be egy iillegális szert ezert nem leszeltechnikailag naturál.
2015. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 tap bela ***** válasza:
No csak, nem is tudtam, hogy a kolosztrum (!!!!!!) ami egy természetes forrás, illegális szer?!?!?! Ez hol van leírva?!?! Én nem találom sehol?
2015. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy mennyire természetes. Egy hormon.

Az inzulint is ha jol tudom természetesen "fejlesztik" egy állatban.

És ha te beviszed külsőleg akkor nem leszel naturál.

2015. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha nem vagyok naturál? Az miért gond neked? :)
2015. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyaltalan nem baj. En csak leirtam egy tényt.
2015. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Oké.
2015. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!