Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok tömegnövelésre?

Mit ajánlotok tömegnövelésre?

Figyelt kérdés
NAGYON nehezen hízó típus vagyok, mostanában kezdtem b etartani az étrendemet, de 1 deka sem jött föl 3 hónap alatt. Gondoltam egy tömegnövelőt, neve: Jumbo. De melyik fajta lenne jó és miért? Szálkás, vékony alkat, nehezen hízó típus, és mit várhatok tőlük?

2015. márc. 20. 00:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Izomtomeg noveléshez 2 dolog kell. Kaloriaplusz es progressziv tulterhelés.

A progressziv tulterheles az azt jelenti hogy novelsz a sulyokom rendszeresen.

A kaloriapluszt ugy tudod megoldani hogy elkezded számolni. Pl amennyit most viszel be az nem elég. Emeld meg 300-zal. Miután már van egy alap tiszta étrended, ez lehet bármiből de érdemes "jó kajákból.

Addig emeld 300-zal amig nem kezd el noni a testsulyod.

Nem kell jumbo, de lehet az is ha szeretned.

2015. márc. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kevés a kaja. Tömegnövelő étrend legyen. És ne tömegnövelőt vegyél, hanem proteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot. Így jobban jársz anyagilag is.
2015. márc. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Es a 3. az elegendő alvás.

De ha nem bírom el a több súlyt, akkor hogy emeljek rajta rendszeresen?

40-50g gyors ch-t milyet tudok beszerezni pl.?

2015. márc. 20. 20:41
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha majd több kaja megy, akkor tudsz erősödni, izmosodni. Igen, fontos az elegendő alvás is, sajnos az nekem sincs meg.

Gyors ch: dextróz (szőlőcukor más néven), maltodextrin, vagy veszed ezek keverékét pl carb-f. Carbo x.

2015. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát az az izomnovekedés jellemzoje higy több sulyt birsz el.

Csak arra irtam hogy ne kényelmesedj be.

2015. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ezt a CarboX-et megnéztem, elég olcsó a 2 kg is. Ezek csakis edzés előttre, és utánra vannak, pihenőnapokon mellőzni kell? És ez mellé fehérje is kell ugye?

Protein+CarboX és a Jumbo Prof. között mi a különbség? Szerintem a Jumbo nagy adagjaitól még jobban megnőnék, mert több benne a fehérje, és a ch is. Véleményeitek?


Igen, emelném, csak sokszor nem bírom már :/

2015. márc. 20. 21:42
 7/19 anonim ***** válasza:

Csak edzés után menjen gyors ch.

Az adagot te rakod össze. Edzés utàn kell 0.5g x ttkg fehérje és elég 50g gyors ch. Erre rà 40-50 percre mehet szilárd kaja.

Azért is jobb ha külön van fehérjéd, mert így akár reggel is teheted cukor nélkül a zabpehelyre.

2015. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok arról, hogy CarbonX edzés utánra, míg a Jumbo tápkiegészítésnek? Mert jó az a +fehérje, ill. szénhidrát nekem, mert nem mindig tudom fedezni ételből.
2015. márc. 20. 22:24
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem jó napközben a jumbo, mert tele van cukorral. Napközbenre menjen protein + zabliszt ha turmixot akarsz. Vagy főtt rizst turmixolsz össze proteinnel.
2015. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor ne vegyek jumbot? Megjegyzem még 1x, NAGYON nehezen hízok, talán ez segítene...a Professionalba úgy tudom, már kevesebb a cukor.
2015. márc. 20. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!