Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkieget ajánlotok?...

Milyen tápkieget ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, aktívan sporolok, 5 éve Karatézok, jó eredményekkel. Emellett súlyzózok, fekvőtámasz, tehát otthon/ koleszba gyakran edzek.


Mivel kollégiumban vagyok, nem tudok megfelelő étrendet csinálni, azonban ott vagyok lassan, hogy az edzés alig látszik meg rajtam a tré koleszkaja miatt. Szeretnék tápkieget vásárolni.


Ehhez kérem a tanácsotokat, aki ért hozzá, hogy melyik lenne a megfelelő.


Testalkatommal megvagyok elégedve, nem vagyok se kövér, se vékony, csak azt szeretném, hogy az izmaim jobban látszódjanak, szálkásabb testet szeretnék.


Fehérjén gondolkodok, tömegnövelőt nem akarok szedni.

Előre is köszi mindenkinek.



2015. márc. 14. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is meglehet sütni a húst és elviszed kis dobozba!! Amúgy nem értem mi ez a tömegnövelőt nem akarok szedni szöveg. Edzés után szoktak fehérje turmixot inni ami magában nem elég, mert kell gyors ch is mellé. A tömegnövelőben van fehérje és gyors ch. Ha fehérjét veszel akkor magadnak kell belerakni a gyors ch-t amilyen arányban akarod (ez jobb megoldás).
2015. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de attól 1-2 éven belül nem leszek túl nagy?
2015. márc. 14. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
MITŐL?????? :OO
2015. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tömegnövelőtől
2015. márc. 14. 17:17
 5/7 - palilaci - ***** válasza:
100%
Konkretan 3 honap alatt leszel Voros Zoli nem 1-2 ev alatt..... pff azok a regi tomegnovelok
2015. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem de nagy kavar van a fejedben... Olvasd el a Sárga kapszulát!!!!!
2015. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah persze 1-2 év alatt feldobsz magadra legalább 40 Kg izmot és még sivatag száraz leszel és olyan leszel mint csuhaj jancsi
2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!