Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen tápkieget ajánlotok ha?

Milyen tápkieget ajánlotok ha?

Figyelt kérdés

ha van 18 max 20k-m június és augusztusra abból 12k elmegy kondira és a maradékból kéne nyárra vennem táplálékkiegészitőt.

Most itthon edzek és figyelek kajára nagyjából de nyáron teljes mértékben fogok a legjobb fejlődés elérése érdekében.

kérlek, hogy normálatlan választ ne írjatok


2011. jún. 8. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


edzés után tejsavó protein+dextróz és multivitamin.

2011. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem én, hogy az kell :D de nekem konkrét termék kéne ami belefér árba és egész nyárra kihúzná vagy minimum 1 hónapra :)
2011. jún. 8. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:

mark86


1 kilós cytogen whey pro-t elvileg még kapsz,vagy power protein és egy multi. pl.daily vita.min,vagy daily one.

2011. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem köszi :) akkor már csak valami melókéne ami max 2 hetes hogy meglegyen zsé mert gépet csak legvégső esetben akarom eladni
2011. jún. 8. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:

mark86


menjél kőműves mellé.

2011. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy 16 vagyok mindenki itt panaszkodik,hogy már 14 évesen dolgozott de a felnőttek is alig találnak munkát mert ha van éretségid túlképzett vagy ha nincs akk meg csövesen hülye , de én meg hiába keresek mert olyanokat találok, hogy 16 éves kortól 25 nyelvtudás anyanyelvi szintnél jobban igazgatói poszt pótlása ha igénylődik meg stb... jó azt meg is fizetik de semmi jót nem találok S:
2011. jún. 8. 15:24
 7/11 A kérdező kommentje:
sőt nem hogy jót még rosszat se... semmit :@ pedig bármit elvállalnék most amit eltudok végezni, eddig van 8 általánosom meg most 2 év középsulim ha megkapom bizonyitványt :DDD kb már augusztusba keresgélek, hogy jövőre legyen aztmondják nagyon korán kell
2011. jún. 8. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Neten 500 diákmunka van / másodperc. Ne hasonlítsd a felnőttekhez magad ilyen téren a diákmunkát teljesen máshogy kezelik, sokkal könnyebb találni.
2011. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

akkor légyszi küldj nekem egy párat :)


Bp. 18 ker-ben lakom és 16 éves vagyok és árufeltöltő kéne vagy ilyesmi :) esetleg takaritás nagyobb áruházakban hasonló... én kb google-ba összes oldalt megnéztem és egy jót nem találtam meg a legtöbb diákmunka 18 éves korhatár ez anagy problémám... szülők meg 14évesen basztatnak miért nem dolgozok xd vicc az egész

2011. jún. 8. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:

mark86


elmész egy építkezésre kapsz 600/órát,talicskázni tudsz és erősödsz is.

2011. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!